ПОГЛЯД

Інвестори чекають від України виконання програми МВФ - посол США

Іноземні інвестори чекають від України виконання програми Міжнародного валютного фонду та злагодженої співпраці президента Петра Порошенка і уряду в боротьбі з корупцією. Про це сьогодні в ході церемонії підписання угоди про інвестування компанією Cargill 100 млн доларів в зерновий термінал порту "Південний" заявив посол США в Україні Джефрі Пайетт, передає РБК-Україна.

"Ми підемо скрізь, де є рейки": цілком реальні перспективи закарпатської вузькоколійки

Фахівці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна розробили, а зараз готові реалізувати масштабний інфраструктурний проект на Закарпатті.

Інтерв’ю з Володимиром Пановим: "Я завжди розумів силу синергії"

Про те, як об’єднується закарпатський бізнес, про роль синергії  у формуванні сприятливого  економічного середовища і нові форми комунікації для генерації та втілення ідей, спрямованих на розвиток регіону в інтерв’ю з головою Обласного об’єднання організацій роботодавців Закарпаття Володимиром Пановим для businessz.com.ua

Новак: Україна не дочекається іноземних інвесторів

Економічна політика держави в Україні відсутня, і іноземні інвестори поки що не розуміють, що діється з українською економікою, і тому не будуть вкладати кошти в бізнес. Таку думку висловив економіст, політолог та громадський діяч, голови Комітету економістів України Андрій Новак, передає businessua.com.

Ф. Харута: «Розвиток інфраструктури Закарпаття – це створення умов завтрашнього дня»

Для того щоб Закарпаття перетворилось з економічного аутсайдера в лідери важливу роль в ініційованому нещодавно Закарпатському економічному експерименті повинна відіграти логістика (логістична складова). Про перспективи розвитку та роль інфраструктури в процесі поступального розвитку закарпатської економіки в інтерв’ю Бізнес Закарпаття розповів громадський діяч, співголова Асоціації європейської спілки транспортників України, засновник «Закарпатінтерпорт» Федір Харута.

"Благими намірами вимощена дорога в пекло" - В. Панов про блокування російських вантажівок на Закарпатті

Володимир Панов, голова Обласного об’єднання роботодавців «Закарпаття», в коментарі Бізнес Закарпаття висловив власну думку щодо ситуації з блокуванням російських торгових вантажних автомобілів активістами в селі Нижні Ворота на Закарпатті.

Сюзанна Сані: "Кластерна модель - запорука ефективного економічного розвитку Закарпаття"

Кластеризація економіки Закарпаття – найоптимальніший спосіб вивести економіку Закарпаття в лідери економічних перетворень в Україні. Таку думку в коментарі «Бізнес Закарпаття» висловила член правління ОООРЗ, експерт з кластерної економіки Сюзанна Сані.

В. Галасюк: "Економічну ситуацію в Україні не виправити еволюційними реформами"

Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, член Національної ради реформ, почесний президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» Віктор Галасюк в інтерв'ю виданню Новое время поділився власним баченням причин актуальної економічної ситуації в Україні, обгрунтувавши недоліки економічної політики уряду та надавши власний рецепт виходу з економічної ями. Пропонуємо вашій увазі ключові та найбільш цікаві меседжі з даного інтерв'ю.