ПОГЛЯД

МВФ припинить кредитування України якщо зміниться Уряд - Яресько

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що МВФ в разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками. Про це вона сказала в ефірі програми "Свободи слова" на ICTV у понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

Абромавічус: звинувачувати не можна виправдати!

Відставку Айвараса Абромавічуса минулого тижня не обговорював тільки лінивий. За останні дні ця топ-новина сколихнула інформаційний простір на стільки, що вже сьогодні можна говорити про певну поляризацію думок серед активних учасників "суспільної дискусії".

«Не личить слугам народу давати оцінку народу, якому вони мають служити» - В. Панов

На прохання ряду мас-медіа Володимир Панов, голова Обласного об’єднання організацій «Закарпаття», один із ідеологів «Закарпатського економічного експерименту», надав офіційний коментар щодо відхилення законопроекту «Про створення спеціальної економічної зони «Закарпаття», ініційованого народним депутатом України Мураєвим Є.В., та скандальних заяв народних депутатів Соболєва Є.В. та Тимошенко Ю.В. на засіданні комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.

Г. Москаль: Державний бюджет складали "барани"

В інтерв'ю виданню "Обозреватель" Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль в деталях розповів про актуальний стан справ на Закарпатті. Левова частка діалогу була присвячена питанням економічної ситуації в регіоні та країні в цілому. Текст інтерв'ю обубліковано на офіційному сайті губернатора.

Рівіс: "Неправильно дорікати владі за відсутність на Закарпатті нових інвесторів"

Про залучення інвестицій, бізнес-проекти, створення нових робочих місць, розвиток туризму, відновлення історичних замків та першочергові цілі у 2016 році,   - йшлося під час інтерв’ю з головою облради Михайлом Рівісом у програмі «Про головне» на ОДТРК «Тиса-1».

Зона вільної торгівлі з Європою- це обман України - бізнесмен

"Та зона вільної торгівлі, яку дуже сильно пропагують сьогодні, це обман України" - таку думку висловив власник національного бренду «Наша Ряба» та агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Герой України мільярдер Юрій Косюк в інтерв'ю виданню Голос Америки.

Українська економіка отримає мільярдні інвестиції в 2016 році - заява Порошенка

Цього року влада акцентує свої зусилля на підвищенні рівня інвестиційної привабливості України. Такий висновок можна зробити з заяв Президента України Петра Порошенка, які він зробив під час прес-конференції в четвер 14 січня.  

Москаль: головний ворог Закарпаття — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні

Геннадій Москаль визначив для себе головні напрямки діяльності в наступному році. Про це він розповів у інтерв’ю місцевим ЗМІ, передає прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації

Клімкін: призупинення Росією зони вільної торгівлі з Україною суперечить міжнародному праву

Указ про призупинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі   в межах СНД щодо Києва не може бути реалізований «в правовому сенсі» - це рішення суперечить міжнародному праву.