НОВИНИ

Державна інспекція містобудування України може розпочинати свою діяльність – рішення Уряду

27 травня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання функціонування органів архітектурно-будівельного контролю та нагляду», яка дозволяє Державній інспекції містобудування України (ДІМ) розпочати виконувати свої функції та повноваження.

Уряд ухвалив рішення відокремити Міністерство екології від Міністерства енергетики

Кабінет Міністрів України на засіданні 27 травня прийняв постанову про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади і розмежування повноважень у сферах енергетики та охорони навколишнього середовища.

Ринок праці на виході з карантину

В рамках дослідження ми опрацювали тижневі дані про нові вакансії та резюме, розміщені на порталі Work.ua у період за два тижні до карантину та десять тижнів після його початку. 

Детальніше у статті від  voxukraine.org 

Нові ліміти для ФОП: податківці роз'яснили, як визначити граничні обсяги доходу в 2020


В ДПС роз'яснили, як визначаються у 2020 році граничні обсяги доходу, які надають право ФОП - платникам ЄП першої - третьої груп перебувати у відповідних групах у зв'язку з їх збільшенням з 02.04.2020 відповідно до Закону 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)". Детальніше про цей Закон читайте тут.

Для пом’якшення карантину регіон повинен відповідати усім критеріям адаптивного карантину

Адаптивний карантин в Україні передбачає, що пом’якшення обмежувальних заходів через коронавірус можливе лише у регіоні, який відповідає критеріям, розробленим МОЗ. Ці критерії розроблені провідними фахівцями і не будуть переглядатися.

Областям, в яких кількість тестувань на коронавірус становить менше 12 на 100 тис. населення потрібно наростити тестування, - тому що в них можуть бути невиявлені випадки COVID-19. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ