НОВИНИ

Обнажённые коронавирусом.

Неожиданный поворот в развитии цивилизации. Проверенные временем нормы не работают. Необходимо ставить новые цели, выстраивать новые подходы, решать новые задачи.

Ізраїль хоче відсудити у Volkswagen 135 млн євро

Коли всі вже почали забувати про дизельгейт, Volkswagen AG, Audi AG і ізраїльський дистриб’ютор Champion Motors отримали судовий позов за нібито шахрайство і недбалість, пов’язані з махінаціями з вихлопними газами.

Стартувала інформаційна кампанія Національного банку з протидії платіжному шахрайству

Відсьогодні, 07 липня 2020 року,  Національний банк запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Міжнародні резерви України у червні зросли на понад 3 млрд дол. США

Станом на 01 липня 2020 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 28 515,73 млн дол. США (в еквіваленті). У червні вони збільшилися на 12,4%. Востаннє на такому рівні вони перебували восени 2012 року

Міжнародна платіжна система LEO про проблеми і виклики бізнес-клімату України в 2020 році

Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація опублікувала дослідження-опитування на тему стану бізнес-клімату України в 2020 році. В цілому, опитані гендиректори констатують погіршення інвестиційної привабливості вітчизняної економіки до рівня 2015 року. Ми розпитали фінансистів міжнародної платіжної системи LEO про те про головні проблеми та завдання, які державі та бізнесу потрібно вирішувати для подолання цих проблем.