НОВИНИ

Обмеження експорту під час пандемії може створити дефіцит продовольства у світі – заява ФАО, ВООЗ та СОТ

В міру того, як країни переходять до заходів, спрямованих на припинення зростаючої пандемії COVID-19, варто подбати про мінімізацію можливого негативного впливу на постачання продовольства або непередбачувані наслідки для світової торгівлі та продовольчої безпеки. Про це йдеться у спільній заяві Цюй Дуньюя, Тедроса Адханома Гебрейесуса і Роберто Азеведо, генеральних директорів ФАО, ВООЗ та СОТ, повідомляє УНН з посиланням на ФАО.

Безробіття через карантин: які вакансії зараз затребувані в Україні  

Після введення карантину багато українців зіткнулися з такою проблемою, як відсутність роботи. Більшість компаній відправили своїх співробітників у вільне "плавання" за свій рахунок і закрили добір на вільні вакансії.

НБУ рекомендує банкам реструктуризувати кредити позичальникам

НБУ рекомендує банкам реструктуризувати кредити позичальникам, які постраждали через пов’язані із пандемією обмеження.

Національний банк заохочує банки вчасно реагувати на економічні проблеми, зумовлені пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Для цього регулятор надіслав банкам лист з низкою рекомендацій для роботи з позичальниками (встановлення умов «кредитних канікул»), а також тимчасово запровадив особливі правила застосування вимог Положення №351 «Про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями».