НОВИНИ

Кабмін вирішив, як буде відновлюватись робота транспорту

На сьогоднішньому засіданні Кабміну, 20 травня, було прийнято рішення про встановлення в Україні з 22 травня по 22 червня адаптивного карантину.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook повідомив, що робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься вже з 22 травня.

З 1 червня в Україні запрацює система фотовідеофіксації порушень ПДР

«Запрацює мережа фотовідеофіксації порушень ПДР з першого числа наступного місяця. Наразі в Києві та Київській області вже встановлено 50 камер автоматичної фотовідеофіксації. Загалом на території України ми плануємо запустити в роботу близько 700 таких камер.

Ринок електромобілів цього року постраждає не так сильно, як продаж авто з двигунами внутрішнього згорання

Через пандемію коронавірусу продаж електромобілів у світі скоротиться цього року на 18%, однак авто з двигунами внутрішнього згоряння постраждають ще сильніше - падіння їх продажу складе 23%. До такого висновку дійшли аналітики BloombergNEF, провівши відповідне дослідження.

За кожного пасажира, який вилітатиме з аеропорту України, справлятимуть державний збір


На засіданні Верховної Ради 19 травня був прийнятий за основу законопроект № 2424, яким пропонується визначити особливості справляння державного збору за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України.

Відповідною статею 12-1 планують доповнити Повітряний кодекс.

Чи має право працівник, який звільнився під час карантину за власним бажанням, на допомогу по безробіттю


Управління Держпраці у Рівненській області роз'яснило питання, чи має право працівник, який звільнився під час карантину за власним бажанням, отримувати допомогу по безробіттю.

Укрпошта зможе надавати банківські послуги населенню: за основу прийнято проект

Національного поштового оператора "Укрпошта" можуть залучити до надання банківських послуг всьому населенню.

Відповідний законопроект № 2788-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв'язку" прийнято в першому читанні за основу на засіданні ВР 19 травня 2020 року. Таке рішення підтримали 232 народні обранці.