НОВИНИ

Відео: як змінилася світова економіка за 35 років

За три з половиною десятиліття роль різних країн в економіці світу серйозно змінилася: Європа і Азія помінялися місцями, а частка Китаю у світовому ВВП зросла з 3% до 13%! І серед розвинених країн немає жодної "нафтової наддержави" або "житниці Європи".

Єврокомісар розповів що відлякує іноземних інвесторів від України

Єврокомісар з питань політики сусідства Йоханнес Хан відзначив прогрес в реформах в Україні, визнавши при цьому, що Києву не вистачає наполегливості, і багато що ще належить зробити. Про це він сказав на відкритті "Українського тижня" в Європарламенті, передає ресурс kontrakty.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Женевський автосалон 2016: автосенсація від Skoda (фото, відео)

На Женевському автосалоні 2016 року Skoda представила шоу-кар Vision S, елементи якого будуть втілені в новому SUV чеського автовиробника. За останні роки Skoda повністю оновила і розширила свій модельний ряд. Наступним етапом стане розширення лінійки Skoda в сегменті позашляховиків.

На Закарпатті оголошено обласний конкурс "10 цінностей Закарпаття туристичного"

,,Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва ,,Закарпаття” обласної ради спільно з управлінням туризму та курортів облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром ,,Турінформ Закарпаття” ініціюють проведення обласного конкурсу ,,10 цінностей Закарпаття туристичного”. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Скільки насправді МВФ дав грошей Україні?

Навіть діти в садках і бабусі на лавочках знають, що таке "МВФ": без його підтримки буде дефолт, а з підтримкою - ми будемо віддавати позичені гроші ще кілька поколінь. Насправді не все, що Фонд позичив, потрібно віддавати, тому що не вся сума дійде до України. Видання The Economist пояснює особливості роботи Міжнародного валютного фонду.