НОВИНИ

Прогноз невідомий. Що чекає на бюджетне планування в кризовий рік

Економістам не вдалося передбачити 148 зі 153 минулих рецесій. Саме такого висновку дійшов Пракаш Лунгані, експерт з питань бюджету МВФ у своєму дослідженні. При цьому рецесії – явище не рідкісне, економіки країн перебувають у рецесіях 10-12% часу. 

Підстав очікувати покращення прогнозів у майбутньому небагато. «Ми стаємо ще гіршими в прогнозуванні, оскільки світ ускладнюється», – говорить Марк Пірсон, заступник директора з питань зайнятості, праці та соціальних питань в ОЕСР.

2020 рік став цьому беззаперечним доказом.

Держгеокадастр узгодив програму дій у сфері управління земельними відносинами

Держгеокадастр узгодив комплексну програму дій у сфері управління земельними відносинами та геопросторових даних з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовим банком).

Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2020 року

У квітні 2020 року споживча інфляція в річному вимірі сповільнилася до 2,1% (з 2,3% у березні). У місячному вимірі ціни зросли на 0,8%. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики України.

Зміна структури власності Сбербанку відбулася з порушенням українського законодавства

Зміна власника істотної участі дочірнього банку "Сбєрбанку Росії" в Україні – АТ "Сбербанк" всупереч вимогам закону відбулася без погодження з українським регулятором.
23 квітня 2020 року Національному банку України стало відомо про продаж Центральним банком РФ 50% + 1 акцій "Сбєрбанку Росії" Міністерству фінансів РФ. Відповідно в АТ "Сбербанк" змінився кінцевий власник. 

Думай, як гендиректор. Колонка Володимира Панова для varosh.com.ua

Дуже часто доводиться чути від успішних людей: «Я зробив себе сам». 

Якщо чесно, то в нашій державі варіантів не так вже й багато, - пише у своїй авторській колонці для varosh.com.ua автор книги "Думай, як гендиректор" Володимир Панов