
Компанія Tesla виплатила своєму генеральному директору Ілону Маску першу з дванадцяти винагород, обумовлених показниками продуктивності.
У документі, поданому комісії з цінних паперів і бірж США, сказано, що Маск заробив 1,7 млн акцій Tesla. За актуальною ціною це еквівалент $775 млн ($805 за акцію).
Нагадаємо, Маск не отримує зарплату, але йому належить 18,5% акцій компанії. Щоб отримувати винагороди, йому необхідно демонструвати заздалегідь обумовлені результати. Перший з них полягає у збереженні ринкової капіталізації Tesla на рівні 100 млрд доларів протягом 30 днів в абсолютному вираженні і протягом шести місяців - у вигляді змінного середнього. Автовиробник також мав за останні чотири квартали отримати 20 мільярдів доларів доходу. Усі ці умови Маску вдалося забезпечити, завдяки чому він і отримав премію. Виходячи з останніх подій, частка Маска в компанії зросла до 20,8%.