НОВИНИ

Україна та Німеччина проведуть бізнес-форум і відкриють торгово-промислову палату

Канцлер ФРН Ангела Меркель оголосила про плани провести в жовтні в Києві економічну конференцію, під час якої передбачається підписати угоду про створення Торгово-промислової палати. Про це вона заявила на прес-конференції після переговорів з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Берліні, повідомляє Укрінформ.

Топовий продукт: в Україні зросло виробництво горілки

Виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% в Україні в січні-травні 2016 року залишилося практично незмінним у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – 7 млн декалітрів, а виробництво коньяку та бренді скоротилося на 5,1% – до 1 млн декалітрів, повідомила Державна служба статистики.

Топ-12 країн-конкурентів України за світовий капітал (Інфографіка)

Українці люблять порівнювати свою економіку з економіками інших сьогодні успішних, а раніше бідних країн. "Друга Польща" та "без п'яти хвилин Словаччина" - перераховувати можна довго. Але реальність зовсім інша: поляки, словаки, сінгапурці та естонці вже давно вирвалися вперед і  суперниками за капітал та ринки ми з ними в найближчому майбутньому не станемо.

Закарпатські депутати просять Київ підвищити соціальні стандарти

В четвер 23 червня на другому пленарному засіданні третьої сесії облради крайові обранці ухвалили рішення про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідкладного підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян, яке направили на адресу Президента України, Верховної Ради та Кабінет Міністрів України.