НОВИНИ

Імпорт автомобілів в Україну скоротився на 41%

За 12 місяців минулого року в Україну було ввезено в режимі імпорту 86 492 автотранспортних засоби що на 41% менше ніж роком раніше, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Митна вартість ввезеного автотранспорту становила більше одного мільярда дол. США.

Закарпаття розширює горизонти транскордонного співробітництва

Наступного тижня на запрошення голови загальних зборів області Бач-Кішкун (Угорщина) Ласло Рідега відбудеться візит представників закарпатської влади до міста Кечкемет. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

Національне телебачення транслюватиме ролики про туристичну привабливість Закарпаття

Закарпаття з робочим візитом відвідав голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко. У четвер, 18 лютого, він зустрівся з керівниками краю - Геннадієм Москалем та Михайлом Рівісом. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

В Ужгороді засідає Рада туристичних міст і регіонів України

Сьогодні 18 лютого в м. Ужгород, в приміщенні Закарпатської облдержадміністрації розпочала своє Перше засідання Рада туристичних міст і регіонів України. Серед учасників Ради представники областей та міст України, фахівці туристичної галузі Закарпатської області, науковці та громадські діячі.

Польща інвестує в IT-інфраструктуру української митниці

Другий транш від Європейського союзу за проектом міжнародної технічної допомоги на розвиток IT-інфраструктури Держприкордонслужби та митниці України надійде від Міністерства регіонального розвитку Республіки Польща. Про це сьогодні повідомили в прес-службі ДПСУ.

Інвестиції в Україну скоротились на 5 %, в Закарпаття - на $23 млн.

Прямі іноземні інвестиції в економіку України (вкладення в акціонерний капітал) станом на 31 грудня 2015 року склали $43,371 млрд, що на $2,373 млрд, або на 5,19%, нижче за показник на початок року. Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

За перший місяць року Україна вичерпала річні квоти на поставки в ЄС меду, кукурудзи та соків

Україна з початку поточного року станом на 16 лютого вичерпала виділені на 2016 рік квоти на безмитні поставки в країни Європейського Союзу на мед, сік і кукурудзу. Про це йдеться в повідомленні асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", передають Українські Новини.