НОВИНИ

Україна головуватиме в Комісії євразійського транспортного коридору

Туреччина передала Україні головування в Міжурядовій комісії ТРАСЕКА. Це відбулось під час 12-го щорічного засідання Міжурядової комісії ТРАСЕКА в Одесі. Українську сторону представляв Міністр інфраструктури В. Омельян, передає прес-служба Міністерства інфраструктури.

Кабмін розробив "дорожню карту" для спрощення ведення бізнесу в Україні

Мін’юст спільно з Мінекономрозвитку на найближчому засіданні Кабінету Міністрів виступлять з ініціативою затвердження уточненого плану заходів щодо спрощення ведення бізнесу в країні. Результатом його виконання має стати входження країни до топ-50 рейтингу Doing Business до 2018 року. Про це сьогодні під час прес-конференції, присвяченої динаміці України в глобальному рейтингу Doing Business, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, передає Урядовий портал.

Мовою цифр: фактори, що стримують зростання української економіки (+Інфографіка)

За січень-квітень 2016 року промислове виробництво зросло на 3,7% (в 1кв + 3,7%), обороти роздрібної торгівлі – на 4% (в 1кв + 3,6%), будівельний сектор – на 8,5% ( в 1кв + 1,9%), вантажоперевезення – на 4,6% (в 1кв 4,1%), в той час як сільськогосподарське виробництво скоротилося на 1,7% (в 1кв -1,7%).

В травні гривня зміцнилася на 4,1% - НБУ

Обмінний курс гривні до долара США станом на 25 травня, порівняно з початком місяця, зміцнився на 4,1%, повідомляється в макроекономічному і монетарному огляді на сайті Національного банку України, передає Уніан.