НОВИНИ

Парламент посилив відповідальність контролюючих органів

В першому читанні   Верховна рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання здійснення окремих напрямів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Український бізнес отримає доступ до ринку державних закупівель країн-учасниць GPA

Представники країн-учасниць Комітету з державних закупівель Світової організації торгівлі (СОТ) погодили приєднання України до «Угоди про державні закупівлі» (Agreement on Government Procurement, GPA).

Рада скасувала ліцензії на експорт-імпорт алкоголю та тютюну

Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні, проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності".

Кабмін затвердив нові умови випуску цінних паперів з метою реструктуризації держборгу

Як повідомив ресурс INSIDER, Кабінет міністрів України видав постанову №912 від 11 листопада, якою затвердив умови випуску цінних паперів для реструктуризації і часткового списання державного та гарантованого державного боргу.

Позитивного ефекту від дії ЗВТ українській економіці варто очікувати через 2-4 роки – Томбінський

Глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський повідомив, що Україні не варто чекати моментального позитивного ефекту від початку дії зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС від 1 січня 2016 року, передає агентство Interfax-Україна.