НОВИНИ

Найбагатші люди планети: досьє (частина 2)

Найавторитетніше рейтингове видання Forbes опублікувало 30 ювілейний випуск з рейтингом найбагатших людей світу. До цьогорічного рейтингу потрапили 1810 мільярдерів, загальна сума статків яких становить вражаючі 6,48 трлн. доларів. Хто ці сучасні володарі світу і як їм вдалося опинитися на вершині рейтингу найбагатших? Бізнес-Закарпаття продовжує знайомити вас з топ-10 мільярдерів. На черзі - друга п'ятірка.

Продаж нових автомобілів: яким маркам надали перевагу українці в січні-лютому?

За найкоротший місяць року на українському ринку зареєстровано 4 201 продаж нових легкових автомобілів. Таким чином, попит на нові легкові авто зріс у порівнянні з попереднім місяцем на 32%, а порівняно з лютим минулого року – на 44 відсотки, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Мультимільйонерів у світі поменшало вперше за 10 років - дослідження

За рік із списку мультимільйонерів вибуло понад 5,5 тис. осіб, а загальний їхній капітал скоротився на 1,5 трлн доларів – з 20,8 трлн доларів до 19,3 трлн доларів. Про це йдеться в дослідженні The Wealth Report компанії Knight Frank.

Земля майбутнього: в Samsung показали яким буде життя людства через 100 років (ВІДЕО)

Компанія Samsung випустила цікавий відеоролик, в якому показала, як, на її думку, зміниться життя людей в майбутньому. Якщо бути точним, компанія представила проект технологій, які можуть стати доступні людству до 2116 року. Про це повідомляє UBR з посиланням на MacDigger.ru