НОВИНИ

З початку року товарообіг на закарпатських митницях склав більше 15,4 млрд. гривень

За підсумками першого кварталу 2016 року через митний кордон України у зоні закарпатської митниці переміщено товарів на суму близько 15.4 млрд. гривень. Про це йдеться у повідомленні ГУ ДФС в Закарпатській області.

Прем'єр-міністр Нідерландів: Амстердам перегляне Угоду про асоціацію з Україною

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявляє, що влада цієї країни ретельно переглядатиме Угоду про асоціацію з Україною, щоб задовольнити усі сторони. Про це він заявив пізно ввечері 6 квітня, після завершення референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, передає "Радіо свобода".

Японія виділила Україні кредит в сумі 13,6 мільйона доларів

Президент Петро Порошенко подякував Японії за рішення про виділення нового траншу фінансової допомоги Україні у розмірі 13,6 млн дол. Про це він заявив під час оголошення спільних заяв для преси з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе, повідомляє "Укрінформ".

Референдум в Нідерландах: онлайн голосування та останні дані з виборчих дільниць

В Нідерландах проходить референдум, на якому жителі країни визначаються, чи хочуть вони, щоб влада ратифікувала угоду про Асоціацію з Україною. Результати референдуму матимуть рекомендаційний характер. Однак більшість партій голландського парламенту вже заявили, що виконають волю народу, висловлену на референдумі.