НОВИНИ

Що привертає увагу роботодавців, та які навички потрібно вдосконалювати

У сучасних карʼєрних перегонах успіх виходить за рамки наявності технічних навичок. Часто саме особливі якості виділяють кандидата посеред багатьох інших і вирішують роль у процесі рекрутингу.

Україна запрошує японський бізнес допомогти створити "українське економічне диво"

Прем'єр-міністр України запросив японський бізнес інвестувати в енергетику, сільське господарство, інфраструктуру, автомобілебудування, гірничодобувну промисловість та ІТ-сектор України, щоб допомогти створити "українське економічне диво" за зразком післявоєнного економічного зростання Японії.

Зеленський обговорив з Радою підприємців підтримку бізнесу в умовах війни

Президент Зеленський зустрівся з представниками Ради з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, щоб обговорити збереження підприємницького потенціалу та економічного зростання України в умовах війни.

"Укрпошта" переходить на повністю автоматизоване сортування посилок

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» завершила встановлення автоматизованих сортувальних ліній на логістичному терміналі «Київ-Правий». Про це повідомляє пресслужба компанії.

Україні знадобиться $9 млрд для відновлення туризму і культурних об'єктів

За оцінками ЮНЕСКО, Україні знадобиться майже 9 мільярдів доларів протягом наступного десятиліття, щоб відбудувати свої культурні об'єкти та відродити туристичну галузь після повномасштабного вторгнення росії.