НОВИНИ

Держлісагентство впроваджує систему електронних аукціонів

12 лютого відбулася зустріч Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького з представниками деревообробних компаній, які здійснюють обробку дубових лісоматеріалів. На зустрічі обговорили питання запровадження електронних аукціонів з продажу деревини.

У річки України випустили делікатесні види риб

Понад 174 тис. екз. дунайського лосося, райдужної і струмкової форелі випущено у гірські річки Чернівецької та Івано-Франківської областей минулоріч. Ці види риб вирощено на державній установі «Рибоводний форелевий завод «Лопушно». Про це повідомляє пресслужба Держрибагентства.

З 1 травня 2020 року вводиться в обіг новий зразок марки акцизного податку для алкоголю

Львівське управління Офісу великих платників податків ДПС повідомляє,що з 1 травня 2020 року вводиться в обіг новий зразок марки акцизного податку для алкоголюю. Замовляти новий зразок марки можна буде через Електронний кабінет вже з 1 квітня 2020 року.

Чому в Україні не буде реального техогляду в 2020 році

Обіцяний урядом обов'язковий техогляд приватних авто спричинить серйозні зрушення в автомобільному бізнесі – якщо, звичайно, це буде дійсно техогляд, а не збір грошей у населення. Але вже сьогодні ясно, що з технічною стороною справи будуть великі проблеми.