НОВИНИ

В ОООРЗ відбулася зустріч з представниками ОБСЄ

В Офісі Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" відбулася зустріч між керівництвом Об'єднання та представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Зустріч пройшла з ініціативи ОБСЄ.

У мережі опублікували збірку топових закарпатських прокльонів та лайок

Закарпатці – люди особливі і цим пишаються. Тут своя культура, своя кухня і мова, яку не розуміють в інших куточках України Про один з аспектів цієї культури пише zakarpatpost.net з посиланням на відповідний матеріал закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Бескидський тунель на Закарпатті буде відкрито до кінця травня - Гройсман

Новий двоколійний залізничний Бескидський тунель, який є одним з найбільших побудованих за роки незалежності інфраструктурних об’єктів української залізниці, буде остаточно зданий в експлуатацію до кінця травня. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під ас зустрічі з в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим, передає Урядовий портал

Де в Україні найбільші зарплати? (Інфографіка)

Як повідомляє Державна служби статистики України, середня зарплата українців у 2018 році виросла з 7711 гривень у січні до 8382 гривень у березні – майже на 9%. Однак якщо у Києві цей показник сягає майже 14 тисяч, то у Тернопільській, Чернігівській та Чернівецькій областях середня зарплата не дотягує до позначки у 6,5 тисячі, повідомив 24 канал.

МВФ назвав вісім ключових реформ для зростання економіки України

Для забезпечення стійкого економічного зростання Україна ввела і продовжує працювати над вісьмома ключовими структурними реформами. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час відкритої лекції для студентів Тернопільського національного економічного університету.