НОВИНИ

Росія скоротила транзит газу через Україну

Обсяг транзиту російського газу через газотранспортну систему України за січень-вересень 2018 року скоротився на 3,8 мільярди кубометрів порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Про це йдеться у звіті Укртрансгазу.

Білорусь повністю відмовилася від кредитів МВФ

Білоруський уряд відмовився від кредитної програми Міжнародного валютного фонду (МВФ). Мінськ і МВФ не узгодили терміни реалізації програми реформ. Про це заявив міністр фінансів Білорусі Максим Єрмолович, повідомляє dw.com.

В Україні три міста повністю переходять на "зелену" енергетику

Мери Житомира, Кам'янця-Подільського та Чорткова підписали меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org, відповідно до якої взяли на себе зобов’язання поступово переводити енергосистему своїх міст на відновлювані джерела енергії. Про це під час прес-конференції у Києві повідомила  координатор в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії від міжнародної кліматичної організації 350.org Світлана Романко, передає Укрінформ.

Великий бізнес збільшив виплату "зарплатних" податків (Інфографіка)

Великий бізнес збільшив сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ) до держбюджету до 32,6 млрд грн за підсумками восьми місяців (січень-серпень) 2018 року. Це на 32,2%, або на 7,9 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться в повідомленні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

В Україні хочуть повернути екологічні перевірки підприємств

Міністерство екології та природних ресурсів виступає за перегляд мораторію, який забороняє проводити перевірки бізнесу в частині дотримання природоохоронного законодавства. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомили в прес-службі уряду.

Верховна рада частково скасувала мораторій на експорт лісу-кругляка

Верховна Рада скасувала мораторій на експорт дров. На засіданні в четвер, 6 вересня, народні депутати 246 голосами підтримали пропозицію глави держави до законопроекту про незаконний вивіз лісоматеріалів, передає Корреспондент. 

Норвезька компанія інвестує у вітряні електростанції на Херсонщині

Норвезька компанія NBT інвестує близько 400 мільйонів доларів у будівництво 64 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт, що розташуються на 1300 га у Херсонській області. Про це повідомили у Офісі Національної інвестиційної ради України, передає Економічна правда.