НОВИНИ

НБУ пояснив знецінення гривні в 14 разів (Інфографіка)

Національний банк України (НБУ) пояснює зниження купівельної спроможності гривні з 1996 року в 14 разів кризовими періодами, які супроводжувалися сплесками девальвації і інфляції. Про це повідомила прес-служба регулятора.

На українських дорогах з'являться велодоріжки

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вводить обов'язкове проектування велосипедних доріжок і смуг при новому будівництві та реконструкції доріг. Про це повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе, передає Економічна правда. 

У Львові побудують IT-парк на 14 тис. місць вартістю 160 млн доларів

30 червня у Львові відбудеться офіційне закладення каменю та старт будівництва наймасштабнішого проекту Innovation District ІТ Park, який вирішуватиме актуальні проблеми українського IT-сектору. Вартість будівництва становить 160 млн. доларів. Про це йдеться в повідомленні львівського IT-кластеру

Промислове виробництво в Україні сповільнилось - статистика

Промислове виробництво в Україні в травні 2018 року зросло на 2,5% в порівнянні з травнем 2017 року, тоді як в квітні показник становив 3%, в березні – 1%, в лютому – 1,9%, а в січні – 3, 6%, повідомила Державна служба статистики (Держстат).