НОВИНИ

Нацбанк дав рекомендації щодо припинення девальвації гривні

Рада Національного банку України дала рекомендації Кабінету міністрів для недопущення розбалансування грошово-кредитного ринку в кінці 2018 - початку 2019 року, а також недопущення посилення девальваційного тиску на гривню. Про це йдеться в рішенні Ради Нацбанку, пише УНІАН у вівторок, 6 листопада.

В НБУ назвали ризики для зростання інфляції

Темпи зростання реальної зарплати випереджають темпи зростання продуктивності праці, що призводить до збереження фундаментального тиску на інфляцію. Про це йдеться в Підсумках дискусії членів комітету з монетарної політики щодо рівня облікової ставки.

Уряд планує відмінити мораторій на продаж землі наступного року (Документ)

Мінагрополітики доручено до кінця року подати законопроект "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", який необхідний для скасування мораторію на продаж землі, на розгляд  Кабінету міністрів. Про це йдеться в листі за підписом заступника державного секретаря Кабміну Сергія Кушніра, який був направлений в Держгеокадастр та МінАПК.

Закарпатський бізнес дав оцінку бізнес-середовищу області (Відео)

Об’єднання роботодавців Закарпаття продовжує курс на консолідацію зусиль бізнесу для захисту інтересів закарпатських роботодавців. Засідання клубу Z-20 - топ менеджерів компаній лідерів економіки регіону відбулося в Ужгороді.