НОВИНИ

Рейтинг сприйняття корупції: Україна піднялася на 1 позицію

Україна здобула 30 балів зі 100 можливих у дослідженні Transparency International “Індекс сприйняття корупції” (CPI) за 2017 рік і посіла 130 місце (зі 180 країн). Це на 1 бал більше та на 1 позицію вище, ніж у минулому році (29 балів, 131 місце зі 176 країн). Але в динаміці результати минулого року нижчі (1 бал проти 2) ніж у 2016 році. 

Кабінет міністрів розширив список дефіцитних професій в Україні

Кабмін додав ще 6 професій до переліку професій загальнодержавного значення – підготовка за ними тепер відбуватиметься за кошти держбюджету. Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки України. 

Данія виділить Україні 65 млн. євро на розвиток демократії

Данія виділить Україні €65 млн в рамках програми з підтримки прав людини, демократії та сталого економічного зростання. Про це повідомив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен на прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

В ЄС заявляють про готовність співфінансувати покращення української дорожньої інфраструктури

Інституції ЄС готові здійснювати фінансування інфраструктурних проектів, які спрямовані на зближення українських транспортних коридорів з європейськими. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян на спільному брифінгу з гендиректором з питань мобільності і транспорту Європейської Комісії Хенриком Хололеєм, передає ЦТС.

18 українських IT-компаній потрапили до топ-100 найкращих аутсорсерів світу

18 українських IT-компаній (з великими офісами або засновані в Україні) потрапили в список 100 найкращих постачальників послуг аутсорсингу. Про це свідчить рейтинг Global Outsourcing, складений асоціацією IAOP.

В минулому році бізнесу повернули 120 млн. грн. ПДВ

У 2017 році органи казначейства перерахували українському бізнесу 120 мільярдів гривень у вигляді відшкодування ПДВ, що на 26 млрд грн більше у порівнянні з 2016 р., — заявила під час публічного звіту діяльності Державної казначейської служби України за минулий рік керівник відомства Тетяна Слюз.

Держборг України перевищив два трильйони гривень

Загальна сума державного і гарантованого боргу України станом на 1 січня становила 2,14 трильйона гривень. Про це повідомила голова Держказначейства Тетяна Слюз під час звіту про діяльність Державної казначейської служби за 2017 рік, повідомляє "Укрінформ".