НОВИНИ

Українці скуповують комерційні автомобілі

Всього за підсумками півріччя в Україні було зареєстровано 6,4 тис. нових комерційних авто. Таким чином, попит на нові комерційні автомобілі зріс на 24%.

Найбільшим попитом серед українців користуються автомобілі Renault. З січня по червень французи продали українцям 1174 комерційні автомобілі, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

На другому місці з результатом 588 автомобілів Citroen. Продажі цієї марки в звітному періоді зросли в 3,5 разу.

Третій показник у Fiat — 573 машини (+3% до аналогічного періоду минулого року).

На четвертому місці американський Ford — 555 продажів нових комерційних автомобілів. Що майже на 28% більше порівняно з попереднім роком.

Також до п’ятірки лідерів ринку увійшов білоруський МАЗ, який реалізував за шість місяців на українському ринку 503 автомобілі. Зростання показника склало 64% у річному обчисленні.

За матеріалами autonews.ua

Названо галузі, які обрані для тіснішої інтеграції України в ЄС

За словами віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, для подальшої більш тісної інтеграції з ЄС обрано чотири галузі: інтеграція України до енергетичного, в першу чергу газового ринку ЄС, поглиблене співробітництво у сфері цифрової економіки, співробітництво у сфері юстиції, свободи та безпеки, а також активізація взаємодії у сфері митної співпраці та технічного регулювання.

Рада прийняла закон про кримінальну відповідальність за вирубку лісів та контрабанду

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів". За ухвалення відповідного законопроекту №5495 за основу та в цілому проголосували 234 народні депутати, повідомляє Економічна правда. 

Парламент ухвалив закон для відновлення кредитування (Інфографіка)

Верховна Рада України ухвалила закон, яким ліквідуються законодавчі прогалини, що використовуються позичальниками банків для ухилення від виконання зобов’язань. За ухвалення в другому читанні законопроекту №6027-д проголосували 239 депутатів, при мінімально необхідних 226.