НОВИНИ

ДФС опублікувала ТОП-11 запитань та відповідей щодо нових правил розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією

У зв’язку із внесеними змінами до Митного кодексу України щодо нових умов ввезення транспортних засобів до ДФС надходять численні запити від платників податків щодо митного оформлення автівок з іноземною реєстрацією. У звязку з цим ДФС склала топ-11  запитань та відповідей на них, які найчастіше цікавлять платників податків.

Трудова міграція з України є загрозою для її майбутнього - Держдеп

У Державному департаменті США попередили, що трудова міграція українців може стати проблемою для майбутнього України. Про це заявив Джордж Кент, заступник помічника держсекретаря США, відповідальний за держави Східної Європи та Кавказу, включно з Україною.

В мережі з'явилась інформація про новий бюджетний електрокар Volkswagen

Новий бюджетний електромобіль компанії Volkswagen, чия попередня вартість оцінюється в 21 000 доларів, насправді буде новим поколінням моделі e-Up. Про це в кулуарах Лос-Анджелеського автосалону розповів Метт Ренна, віце-президент Volkswagen в Північній Америці.

Названо Топ-10 найбільших підприємств-забруднювачів

Міністерство екології та природних ресурсів України опублікувало рейтинг найбільших підприємств-забруднювачів. Топ-10 найбільших забруднювачів наведено у повідомленні Мінприроди, з Топ-100 можна ознайомитися у матеріалах на сайті міністерства.

В Україні розпочато процедуру банкрутства найбільшого виробника автомобільних шин

Господарський суд Київської області порушив справу про банкрутство найбільшого в Україні виробника автомобільних шин – компанії Росава – за заявою глави ліквідаційної комісії, яка виявила 20,5 млрд грн кредиторської заборгованості. Про це йдеться в ухвалі суду від 27 листопада цього року.