Офіційний та готівковий курси валют та банківських металів на середу, 20 листопада
Долар подорожчав, а євро подешевшав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
Долар подорожчав, а євро подешевшав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Президент Зеленський під час виступу у Верховній Раді 19 листопада представив основні пункти "Плану Стійкості", складовою якого буде також нова економічна політика.
Україна долучилася до Глобальної платформи кліматичного клубу – про її запуск оголосили на полях Кліматичної конференції ООН СОР29, передає пресслужба Міндовкілля.
Нацбанк України 19 листопада встановив офіційні курси валют на рівнях
1 долар США - 41,3715 грн.
1 євро – 43,6345 грн.
Готовий курс валют на 19 листопада за даними Finance.ua.
Купівля:
41,21 грн. за 1 долар;
43,56 грн. за 1 євро;
продаж:
41,69 грн. за 1 долар;
44,20 грн. за 1 євро.
Офіційний курс банківських металів на 19 листопада, встановлений Національним банком України:
Золото — 107349,53 грн;
Срібло — 1274,93 грн;
Платіна — 39638,03 грн;
Паладій — 40288,81 грн
Іноземні інвестиції — важливий фактор для підтримки української економіки, особливо в часи викликів війни. Навіть в цей важкий час закордонні інвестори бачать перспективи розвитку нашої країни.
Лише з планом просторового розвитку громада зможе відвести земельну ділянку під садок, школу чи житло, підприємець – розширити свій бізнес, а звичайний житель – змінити цільове призначення своєї ділянки.
Уряд схвалив повторний варіант проекту державного бюджету на 2025 рік до другого читання у Верховній Раді. Парламент повинен ухвалити проект бюджету до 20 листопада.
Долар і євро подорожчали. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Традиційно у четвер, 14 листопада, відбулась он-лайн зустріч "Діалог влади та бізнесу" за участі Федерації роботодавців Закарпаття.
Агресія росії залишає по собі величезну кількість руйнацій — десятки мільйонів тонн будівельного сміття, яке перетворюється на додатковий тягар для довкілля та української економіки. За оцінками Світового банку, для відновлення зруйнованого країні знадобиться приблизно 400 мільярдів доларів, що більш ніж вдвічі перевищує ВВП України у 2022 році.