НОВИНИ

Українські корупціонери зберігають гроші у 23 країнах світу - НАБУ

В Національному антикорупційному бюро стверджують, що багато корупційних схем українські можновладці реалізують за участі компаній, зареєстрованих у понад 23 країнах світу на трьох континентах. Про це йдеться у звіті НАБУ за І півріччя 2018 року, повідомляє Економічна правда. 

В Україні продовжує дорожчати паливо

З 20 на 21 серпня ряд операторів роздрібного ринку підвищили вартість пального в межах 3-45 копійок за літр, свідчать дані моніторингу роздрібного ринку "Консалтингової групи А-95". Про це повідомляє enkorr.

На кожного українця припадає 1800 доларів зовнішнього боргу - статистика

Щоб покрити державний борг, кожен українець має скинутися по 1800 доларів. Тим часом, у найближчі півтора року Україна чекає пік виплат за борговими зобов'язаннями. Зовнішній борг України станом на червень у 2,6 разу перевищує обсяги валютних запасів країни. Про це йдеться в матеріалі спецпроекту VoxUkraine і LIGA.net.

Україна - лідер з виробництва меду у Європі

Україна посідає п'яте місце у світі за обсягом виробництва меду і є лідером з його виробництва у Європі. Про це повідомив офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе в Facebook.

В Мукачеві готують запуск поїздів до Будапешту

У Мукачеві за кошти місцевого бюджету відремонтували частину вулиці Вокзальної, яка веде до споруджуваної пасажирської залізничної платформи, з якої буде здійснюватися посадка на потяги до Будапешта. Фото виконаної роботи опубліковані на сайті Мукачівської міської ради, передає ЦТС.