НОВИНИ

ЄС готує для України контракт "Реформи заради інвестицій"

Європейський союз розробляє для України нову програму залучення інвестицій під назвою контракт "Реформи заради інвестицій" (Reform Contract for Investment). Про це йдеться у статті єврокомісара з політики сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Йоганнеса Гана на сайті "Європейської правди".

В Україні запрацювала найпотужніша сонячна електростанція

У місті Токмак Запорізької області ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні сонячної електростанції Тоkmak Solar Energy. Про це у вівторок, 24 серпня, повідомляє прес-служба компанії-оператора станції.

На українців чекає монетизація субсидій

Монетизація субсидій здійснюватиметься в один етап – з 1 січня 2019 року субсидії населенню будуть надавати готівкою. Водночас Мінсоцполітики готує зміни в системі субсидування. Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

Україна - в топ-15 країн за обсягами грошових переказів

Україна повернулася в топ-15 країн за абсолютними обсягами грошових переказів від трудових мігрантів за оцінками Світового банку. На повернення вплинув перегляд методики розрахунків приватних переказів Нацбанку. Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку України (НБУ), опублікованому на офіційному сайті відомства.