НОВИНИ

ОООРЗ опрацювало законопроект

В Обласному об’єднанні організацій роботодавців «Закарпаття» на опрацюванні перебував проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» (щодо скороченої тривалості робочого часу одиноким матерям, які працюють), внесений народним депутатом України Мірошниченком Ю.Р.

Toyota інвестує у п'ять заводів у США

Toyota Motor Corp заявила минулого тижня, що інвестує 749 мільйонів доларів в п’ять заводів в США і додасть 586 робочих місць з метою збільшити обсяги виробництва двигунів і додати нові гібридні моделі в свою лінійку.

З початку року туристи збагатили Закарпаття на понад 980 тис. гривень

Протягом перших двох місяців 2019 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 986 тис. грн туристичного збору. Ця сума збільшилась на 304,6 тис. грн у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

Стартував проект "Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ"

Топ-менеджери Закарпаття розпочали серію відкритих лекцій для студентів Ужгородського національного університета. Головна мета – познайомити молодь з успішними людьми краю, показати приклади грамотного менеджмента та кар’єрного росту в Україні. Обласне об’єднання роботодавців Закарпаття, яке виступило ініціатором цього проекту проведе 10 тематичних  заходів для усіх студентів вишу охочих до самореалізації та вдосконалення.

Ринок праці в Україні

З 17 млн ​​населення України працездатного віку, яке нарахували на 1 січня 2019 року, працювали на постійній основі 7,7 млн ​​осіб. Тобто трохи більше 45%. Ще приблизно півмільйона працювали за цивільно-трудовими договорами або за сумісництвом. При цьому приблизно кожна третя людина з числа працюючих за минулий рік змінила місце роботи або просто звільнилася.

Audi готує для покупців нові моделі

Audi в 2019 році для того, щоб подолати спад 2018 року, запропонує покупцям багато різних новинок. Серед них – нові моделі S, R, RS від Audi Sport, а також повністю електричні E-Tron Sportback і Q2 L E-Tron.

Американська компанія Jabil інвестувала $16 млн у завод в Закарпатті

Американська компанія Jabil Circuit інвестувала в будівництво другої черги заводу зі складання електроніки в селі Розівка ​​(Закарпатська обл.) $16 млн, повідомив журналістам генеральний директор Jabil в Україні Сергій Карцев.