НОВИНИ

Керівники McDonald's, Siemens Energy, Lloyd's, Genesis, Inditex, Egis увійшли до нової Консультативної ради бізнесу для інвестицій в Україну

Представники провідних світових компаній і бізнес-асоціацій зі США, Канади, Великої Британії, Норвегії, країн ЄС та України, зацікавлені інвестувати в українську економіку, створили Консультативну раду бізнесу (Business Advisory Council, BAC), ідеться в повідомленні Мінекономіки ввечері в понеділок.

У Мінекономіки планують перенавчати жінок на «чоловічі» професії

Основними викликами для української економіки є дефіцит електроенергії і нестача кваліфікованих працівників. Про це перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко розповіла під час зустрічі з президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо, інформує пресслужба міністерства.

В яких галузях найвищі середні зарплати

В Україні знову зросла середня зарплата: у першому кварталі вона склала 18,9 тисяч гривень, що на 22,5% більше, ніж минулого року. Щоправда, у доларовому еквіваленті вона все одно нижча, ніж до повномасштабної війни. Найвищі доходи традиційно зберігаються у секторах інформації та телекомунікацій, а найнижчі – у сфері освіти та культури.