НОВИНИ

У Давосі стартує всесвітній економічний форум

У вівторок, 22 січня, в Давосі стартує щорічна сесія Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Швейцарський курорт прийме близько трьох тисяч представників органів влади, міждержавних структур, громадських діячів і керівників найбільших компаній і банків. Тема форуму в цьому році: "Глобалізація 4.0: Формування глобальної архітектури в століття четвертої індустріальної революції". Цього року у форумі не зможуть взяти участь лідери декількох провідних країн. Так, Дональд Трамп скасував поїздку до Швейцарії через шатдаун, а внутрішньополітичні проблеми змушують залишатися вдома також лідерів Великобританії та Франції (рік тому сюди приїжджали всі троє). 

Еліту світової політики в цей раз повинні представити в Давосі канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем'єр Японії Сіндзо Абе. В останній день форуму за традицією проходить сесія за участю глави МВФ і представників найбільших центробанків світу, присвячена перспективам зростання глобальної економіки. Випереджаючи відкриття форуму, МВФ знизив прогноз по темпах зростання світового ВВП в 2019 р до 3,5% з 3,7%. Як відомо Всесвітній економічний форум проводиться в Давосі вже 49 раз. Зустріч триватиме до 25 січня. 

Розкриваємо таємницю

Улюблені свята - Різдво та Новий рік закінчилися, але дуже багато наших партнерів, колег та друзів із захопленням та великим інтересом поставилися до вітальної світлини від роботодавців Закарпаття.