НОВИНИ

В Україні може з'явитися новий Містобудівний кодекс

13 жовтня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проекту Містобудівного кодексу України. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на початку засідання робочої групи, яку він очолює, йдеться в повідомленні прес-служби відомства. 

 

Як змінився споживчий кошик в Україні (Інфографіка)

Вартість мінімального набору товарів та послуг, встановленого Кабміном у жовтні минулого року, збільшилася в середньому на 16%, що збігається з офіційною річною інфляцією, і становить зараз 3246 грн. Це на 46 грн більше, ніж прогнозував рік тому міністр соцполітики Андрій Рева. Про це йдеться в матеріалі Сегодня.

Дефіцит зовнішньої торгівлі в Україні зріс в 2,3 рази - Держстат

Дефіцит зовнішньої торгівлі товарами в Україні за січень-серпень становив 3,279 мільярда доларів, що в 2,3 рази вище дефіциту за аналогічний період минулого року - 1,448 мільярда доларів. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Рейтинг регіонів України з найкращим бізнес-кліматом: Закарпаття - в топ-5 лідерів (Інфографіка)

Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату. Про це йдеться у матеріалах Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

В Європу на каву: з грудня закарпатці зможуть подорожувати поїздом до Відня

Австрійська федеральна залізниця внесла в систему бронювання новий безпересадочний потяг сполученням Київ-Львів-Будапешт-Відень. Про це йдеться на офіційному сайті Австрійської федеральної залізниці, передає Економічна правда. 

Угорщина закликає визнати Україну порушницею Угоди про асоціацію з ЄС

Міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сійярто заявив про свою ініціативу щодо розгляду питання порушення Україною Угоди про асоціацію з ЄС через закон про освіту. Це питання розглядатимуть на наступному засіданні Ради Асоціації Україна-ЄС. Про це Сіярто сказав в понеділок в Люксембурзі перед початком засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, передає УНІАН.

Україна подала в СОТ третій позов до Росії - МЕРТ

Україна направила вимогу про консультації з Російською Федерацією до Світової організації торгівлі (СОТ) у зв’язку з численними обмеженнями імпорту української продукції з російського боку. Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).