НОВИНИ

Україна готується до е-гривні: про що мова і що зміниться для українців

Національний банк працює над пілотним проектом із запуску цифрової валюти – е-гривні, яка стане третьою формою грошей, окрім готівки та безготівкових розрахунків. Про що йде мова? Чи змінитися щось для українців? Видання "Коментарі" з цими питаннями звернулося до експертів.

Війна створила нові виклики для будівельної галузі

Ринок комерційної нерухомості в Україні переживає значну трансформацію, відкриваючи нові можливості для інвесторів. Після різкого падіння орендних ставок на початку війни останній рік став періодом поступового відновлення. Цікавість до цього сегменту зростає, і він має всі шанси стати рушійною силою економічного відновлення країни.

Які підстави для звільнення працівників існують в Україні: роз’яснення юриста

Звільнення працівників в Україні регулюється Кодексом законів про працю (КЗпП) та іншими нормативними актами. Підстави для розірвання трудових відносин можуть бути ініційовані як роботодавцем, так і працівником. цю версію існує варіант звільнення за згодом.

У Мінекономіки назвали найпопулярніші професії, які українці опановують за державними ваучерами

З початку 2025 року 5100 українців отримали ваучери на навчання за державний кошт. Серед найпопулярніших професій та спеціальностей, за якими навчаються за ваучер, — медсестра, кухар, соціальний робітник, водій.

Зміни в оподаткуванні благодійності: президент підписав закон

В Україні набули чинності зміни до Налогового кодексу щодо оподаткування благодійності та гуманітарної допомоги. Стопкорівець із Харкова Сергій Усов входив до робочої групи, яка напрацьовувала ці зміни. Він пояснив, що саме змінилося у оподаткуванні благодійної діяльності.