НОВИНИ

Названо Топ-10 найбільших підприємств-забруднювачів

Міністерство екології та природних ресурсів України опублікувало рейтинг найбільших підприємств-забруднювачів. Топ-10 найбільших забруднювачів наведено у повідомленні Мінприроди, з Топ-100 можна ознайомитися у матеріалах на сайті міністерства.

В Україні розпочато процедуру банкрутства найбільшого виробника автомобільних шин

Господарський суд Київської області порушив справу про банкрутство найбільшого в Україні виробника автомобільних шин – компанії Росава – за заявою глави ліквідаційної комісії, яка виявила 20,5 млрд грн кредиторської заборгованості. Про це йдеться в ухвалі суду від 27 листопада цього року.

В парламенті пропонують призупинити дію нових законів щодо розмитнення авто на єврономерах

Народний депутат Юрій Дерев’янко зареєстрував законопроект про призупинення на 90 днів дії раніше ухвалених законів про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

Україна - в трійці країн за банківськими кризами

Україна в трійці країн, які лідирують у світі за частотою системних банківських криз. Про це йдеться в матеріалі УНІАН з посиланням на матеріали Національного банку України до презентації нової стратегії регулятора щодо макропруденційної політики для запобігання системних криз.

ЄС виділив Україні 500 млн. євро допомоги

Європейська комісія ухвалила позитивне рішення про виділення Україні першого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС обсягом 500 млн євро. Про це у себе в Facebook повідоми Президент Петро Порошенко.