Клуб Z-20


Про Z 20


Z 20 або Закарпатська двадцятка — клуб топ-менеджерів Закарпаття провідних компаній краю. Робота Z 20 побудована в форматі неформальних зустрічей по мірі виникнення необхідності обговорення стратегічно важливих питань. Клуб виконує роль консультативного органу “Обласної федерації роботодавців Закарпаття”.

Наразі до структури входить 10 керівників провідних підприємств Закарпаття, проте структура відкрита для розширення свого кола учасників. Назва, що включає чисельник «20», є умовною і на сьогодні участь у роботі консультаційного органу бере топ-менеджмент таких закарпатських підприємств, як Ядзакі, Джейбіл, Єврокар, Флекстронікс, Гроклін-Карпати, Сезпарксервіс, Форшнер, Інтерфіл та ін.

Зустрічі Z 20 завжди організовуються в неформальній та приємній атмосфері, за чашкою кави, чаю та приємною дружньою бесідою у найгостинніших закладах Ужгорода. Саме ідеї, висновки та пропозиції Z 20 надихають запровадження нових проектів Федерації, формулють основні задуми та вектори роботи організації. Це новітній, неофіційний формат роботи, але в напруженому графіку і ритмі роботи бізнесу такі зустрічі вносять яскраву, динамічну і креативну рушійну силу та надають впевненості, що спільні зусилля бізнесу таки досягнуть результатів і очікувань. Самоорганізація, самоактуалізація та саморозвиток кожного з учасників, що поєднуються в спільному обговоренні, обміні порадами та взаємодопомозі у представлені інтересів дають на сьогодні переконливі результати.

Всіх бажаючих приєднатися до наступних зустрічей, щиро запрошуємо до участі!

Зв'яжіться з нами.