ПОГЛЯД

Чи довго чекати економічного дива на Закарпатті? Колонка Володимира Панова

Перший форум ідей та рішень для розвитку Закарпатської області «Re:Open Zakarpattia», який з великим успіхом пройшов нещодавно у регіоні, визначив одну з ключових тем під назвою: «Як повторити інвестиційне диво на початку 2000-х на Закарпатті або створити нове?». 

Чи стануть «стартап-єдинороги» реальністю для України?

Сьогодні в Google, Amazon, Facebook, Uber, YouTube, Instagram, Twitter,  Microsoft, Booking.com., Wikipedia  –  працюють десятки тисяч працівників, кожного дня вони ускладнюють свої продукти та створюють нові сервіси, але на старті ці гіганти були СТАРТАПАМИ, кожен з яких розпочинався з ідеї.

ІНТЕРВ'Ю З ТОПМЕНЕДЖЕРОМ. Мирослава Каламуняк: “Людей потрібно любити, передавати їм цю емоцію, робити світ кращим"

Інформаційний ресурс Бізнес Закарпаття започатковує новий проєкт –  "Інтерв’ю з топменеджером". В цій рубриці ми будемо знайомити Вас з найуспішнішими керівниками Закарпаття, поділимось їх історіями, досягненнями, рекомендаціями у сфері бізнесу та менеджменту

Думай, як гендиректор. Колонка Володимира Панова для varosh.com.ua

Дуже часто доводиться чути від успішних людей: «Я зробив себе сам». 

Якщо чесно, то в нашій державі варіантів не так вже й багато, - пише у своїй авторській колонці для varosh.com.ua автор книги "Думай, як гендиректор" В.Панов

ІНДУСТРІАЛЬНІ   ПАРКИ СТВОРЮЮТЬ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВОНИ БУЛИ, А ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВОНИ ПРАЦЮВАЛИ

В інтерв’ю «Бізнес Закарпаття» директор керуючої компанії індустріального парку «Соломоново» ТОВ «Сезпарксервіс» Володимир Панов розповів про те, як розвиваються індустріальні парки в Україні, державну політику залучення інвестицій та Закарпатську автокластерну ініціативу.

Олег Боярин: Щоб розробити свій власний автомобіль і поставити його на виробництво, необхідно близько одного мільярда доларів інвестицій

Голава Федерації роботодавців автомобільної галузі, Голава Наглядової ради «Єврокар» Олег Боярин розповів УНІАН, чи є сенс нашій країні займатися виробництвом легкових автомобілів, скільки це буде коштувати і що, крім грошей, для цього знадобиться.

ОООРЗ опрацювало проект постанови Кабінету Міністрів України

В Обласному об’єднанні організацій роботодавців «Закарпаття» на опрацюванні перебував проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю", розроблений Державної службою України з питань праці.

Андрій Худо: Ми наївно думаємо, що про нас знають у світі

Власник львівського "емоційного холдингу" — "Криївка", "П'яна вишня", "Львівські пляцки", "Дзига" та інші — розповів, коли у Києві відкриється реберня, де в Нікарагуа можна відпочити в українському готелі і як місто Лева конкурує за туристів з європейськими містами.