ПОГЛЯД

"Єврокар" завжди йде тільки вперед. Попри все - інтерв'ю з Ігорем Царенком

Бізнес Закарпаття запускає нову рубрику «Інтерв’ю з топ-менеджером». На сторінках сайту ми знайомитимемо вас із позицією визначних представників закарпатського бізнесу, що керують підприємствами, на яких тримається економіка області. Герої наших матеріалів - це люди, які вносять значний вклад в розвиток Закарпаття, розвиваючи промисловість та забезпечуючи закарпатців робочими місцями.

"Новая, модерная, европейская страна - вот высшая цель, за которую мы должны бороться!" - В. Панов

24 травня 2016 року в Києві відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Для участі в засіданні Ради були запрошені керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з різних куточків України. Обласне об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» на даному заході представляв Голова організації Володимир Панов, який у своєму виступі окреслив власну позицію щодо сучасних українських економічних (і не тільки) реалій.

Український бізнес консолідує зусилля задля модернізації економіки України

24 травня 2016 року в Києві в конференц-залі ФРУ відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Участь у засіданні взяли члени Ради ФРУ – керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з усієї України.

Сумнівний прогрес України після Асоціації з Європою - стаття-репортаж New York Times з Закарпаття

Авторитетне західне видання The New York Times опублікувало статтю, в якій кореспондент ресурсу розмірковує над вигідністю та невигідністю для України вільної торгівлі з ЄС. Для того щоб дізнатись як ЗВТ з ЄС вплинула на Україну, журналіст видання Ендрю Крамер побував... у Закарпатському місті Мукачево (!), де відвідав місцеве підприємство "Fisher". Цей захопливий матеріал Бізнес Закарпаття пропонує вашій увазі.

 

Україна - одна з найбідніших країн в Північній півкулі - дослідження

За два останні роки країна опустилася на 23 позиції за рівнем ВВП на душу населення. Таким чином, за офіційною статистикою, Україна, фактично - одна з найбідніший країн Північної півкулі. Про це повідомив екс-перший віце-прем’єр України, екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов на своїй сторінці у Facebook.

Скільки коштує Євробачення і чи зможе Україна заробити на ньому?

Переможниця Євробачення 2016 Джамала ще не встигла прилетіти в Україну, а мери великих українських міст вже вступили в боротьбу за право приймати у себе конкурс в наступному році. Яке місто – фаворит, згідно з економікою і здоровим глуздом, і чи може Україна заробити на піснях і танцях всієї Європи?

В офшорах знаходиться 1,5-2 річних ВВП України - експерт

Дані про кошти українського походження, які осіли в офшорах, за приблизними міжнародними оцінками, коливаються від 117 млрд дол. (Global Financial Integrity) до 167 млрд дол. (Tax Justice Network). В еквіваленті це становить 1,5-2 річних ВВП України.

Washington Post: Західна фінансова допомога підживлює корупцію в Україні

За останні 25 років західні донори влили мільярди доларів у пост-комуністичну Україну, ставлячи перед собою дві головні цілі: допомогти країні створити міцну ринкову економіку і закласти фундамент правової держави. Однак, західні гроші лише допомогли українським елітам не працювати над реформуванням своєї країни, а далі продовжувати грабувати її. Про це на сторінках Washington Post пишуть експерт з політичних ризиків у країнах, що розвиваються, Нейл Абрамс і професор політології Каліфорнійського університету Стівен Фіш.