ПОГЛЯД

Цитата тижня (Стів Джобс)

Не дозволяйте галасу чужих думок перервати ваш внутрішній голос. І найважливіше — майте сміливість слідувати за своїм серцем та інтуїцією. Вони якимось чином вже знають те, ким ви хочете стати насправді. Все інше — вторинне.

Стів Джобс
З промови перед випускниками Стенфордського університету (12 червня 2015 року)

О. Боярин: "В Україні бізнес та суспільство чомусь працюють на владу. Питання: на кого працює влада?"

Бізнес Закарпаття пропонує вашій увазі експертну думку щодо проблем бізнес-спільноти в сучасній Україні. Свою думку з цього приводу під час Українського форуму бізнесу висловив Олег Боярин, Голова Наглядової ради ПрАТ "Єврокар", голова Федерації роботодавців автомобільної галузі України. 

Чому Україна як ніколи потребує Росії? - скандальна стаття The Guardian

Відоме на весь світ британське видання «The Guardian» опублікувало статтю ("Why Ukraine needs Russia more than ever"), що викликала неоднозначне ставлення в українському суспільстві. Автор статті Ніколай Петро, професор політології в Род-айлендської університеті (США) пише про причини української економічної кризи та про перспективи виживання України.

А. Мікула: "Відновлення СЕЗ Закарпаття – це позитивний сигнал, якого очікують всі інвестори"

"Відновлення преференцій згідно закону про СЕЗ Закарпаття – це той позитивний сигнал, якого очікують всі інвестори від нашої держави", – таку думку висловив генеральний директор компанії «Джейбіл» Анатолій Мікула під час зустрічі з Головою Закарпатської облради М.Рівісом.

Для іноземих інвесторів сучасна Україна не є "тихою гаванню" для вкладення коштів - експерт (ВІДЕО)

В результаті нової економічної кризи Україна зіткнеться з подальшою девальвацією національної валюти, відмовою в позику коштів на зовнішніх ринках і відтоком працездатного населення з країни. Про це заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко в інтерв'ю CapitalTV.

В. Панов: «Нова Skoda Superb - це виклик, який ми прийняли та подолали»

«Економічна ситуація, яка склалася в нашій державі не дає жодних шансів для росту. Український автомобілебудівний флагман, який може випускати в рік 150 тис.авто випускає 3 тис. авто. А це втрата і робочих місць і відрахувань до бюджетів, і експортних можливостей»