НОВИНИ

Рейтинг найпопулярніших електромобілів України

Днями Єврокомісія опублікувала звіт про реальні викиди CO2, який спирається на показники системи контролю витрат пального, встановленої на борту сучасних автомобілів. У підсумку, що з січня 2021 року всі нові транспортні засоби з ДВЗ, які продаються на ринках країн ЄС, мають бути оснащені пристроями контролю витрат (OBFCM). Таке обладнання фіксує споживання пального та загальну відстань, яку подолав автомобіль, і під час обслуговування передає ці дані на сервери виробників, зв’язки вона веде до аналітиків Єврокомісії, зазначають  аналітики auto.ria.

Компенсувати дефіцит кадрів можуть інвестиції та автоматизація процесів - власник Eva і Varus Шостак

Із проблемою дефіциту кадрів в Україні бізнес може впоратися шляхом інвестицій у технологічні продукти та автоматизацію процесів, вважає власник мережі Eva і Varus, президент корпорації TERWIN Руслан Шостак.

ПАРЛАМЕНТ ВИРІШИВ ЗАХИСТИТИ ІНТЕРЕСИ ВЛАСНИКІВ ПАЇВ

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону №11150 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин».