НОВИНИ

Голова Європарламенту підписав рішення про надання Україні 1 мільярда євро

Голова Європарламенту Антоніо Таяні та австрійський представник підписали рішення про надання Україні макрофінансової допомоги на один мільярд євро. Про це повідомив представник України при ЄС Микола Точицький у Twitter.

Парламент запустив "єдине вікно" на митницях

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект зі змінами до Митного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо впровадження механізму "єдиного вікна" і оптимізації контрольних процедур на митниці. "За" законопроект №7010 проголосували 254 народних депутати.

Українці скуповують комерційні автомобілі

Всього за підсумками півріччя в Україні було зареєстровано 6,4 тис. нових комерційних авто. Таким чином, попит на нові комерційні автомобілі зріс на 24%.

Найбільшим попитом серед українців користуються автомобілі Renault. З січня по червень французи продали українцям 1174 комерційні автомобілі, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

На другому місці з результатом 588 автомобілів Citroen. Продажі цієї марки в звітному періоді зросли в 3,5 разу.

Третій показник у Fiat — 573 машини (+3% до аналогічного періоду минулого року).

На четвертому місці американський Ford — 555 продажів нових комерційних автомобілів. Що майже на 28% більше порівняно з попереднім роком.

Також до п’ятірки лідерів ринку увійшов білоруський МАЗ, який реалізував за шість місяців на українському ринку 503 автомобілі. Зростання показника склало 64% у річному обчисленні.

За матеріалами autonews.ua