НОВИНИ

В «Укравтодорі» розповіли про 5 новацій, які мають реформувати дорожню галузь

У найближчі три роки «Укравтодор» в рамках виконання президентської програми «Велике будівництво» планує ряд реформ дорожньої галузі. Основна мета змін — рівні умови для учасників дорожніх тендерів і мінімізація корупційних ризиків

Скільки доводиться очікувати виплати від українських страхових компаній

Якщо під час оформлення страхового полісу жодних проблем не виникає і все робиться майже миттєво, то питання врегулювання збитків стоїть дуже болюче. Виплати доводиться чекати більше двох місяців.

Закон про допомогу бізнесу в червоних карантинних зонах набув чинності

Підприємці та наймані працівники, змушені припинити роботу через карантинні обмеження в червоних зонах, мають право отримати з держбюджету по 8 тис. грн. Також вони можуть розраховувати на допомогу з місцевих бюджетів.

У 2021 році сільське господарство України відновить зростаючу динаміку — прогноз

Після торішнього спаду обсягів агровиробництва на 10,4%, який став найбільшим з 1994 р. (‑16,5%), у 2021 р. в Україні очікується збільшення виробництва валової сільськогосподарської продукції. За оцінками, обсяги сільгоспвиробництва перевищать показники минулого року на 4,4%. Про це розповів директор Національного наукового центру Інститут аграрної економікиакадемік НААН Юрій Лупенко.

Представлено новий проект про повернення техогляду авто

Мінінфраструктури підготувало новий проект Закону, який передбачає впровадження періодичних перевірок транспортних засобів та створення системи періодичної підготовки водіїв. Документ оприлюднено для громадського обговорення.

Закарпатці задекларували понад чверть мільярда гривень доходів

З початку деклараційної кампанії в Закарпатській області громадяни подали 1885  декларацій про майновий стан і доходи. Загальний задекларований платниками податків дохід, отриманий у 2020 році, складає 258 млн 428 тис грн. Про це на брифінгу повідомив журналістам Ігор Орос, заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області.

ФРУ та народні депутати вимагають припинити безпрецедентний тиск на групу компаній «Укрлендфармінг» з боку НАБУ

151 народний депутат направив депутатське звернення генеральному прокуророві Ірині Венедіктовій щодо безпрецедентної ситуації, яка загрожує знищенням тисяч робочих місць. Нагадаємо, нещодавно Федерація роботодавців звернулась до народних депутатів, голови та членів Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики щодо майже п’ятирічної війни чиновника з Групою компаній «Укрленфармінг».

Україна розраховує підписати договір про спільне небо з ЄС у червні - Криклій

Єврокомісія схвалила оновлений проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом та його державами-членами. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби відомства.

Підприємства, що закрилися на локдаун, пропонують звільнити від ЄСВ

В умовах локдауну запровадженої нещодавно допомоги для окремих підприємців і працівників недостатньо. Необхідно звільняти цілі підприємства від сплати ЄСВ за працівників та не турбувати перевірками.