НОВИНИ

Заборонені "Вконтакте", "Яндекс" та "Однокласники" - серед лідерів рейтингу напопулярніших в Україні сайтів

Відразу три російських сайти - Вконтакте, Однокласники і Яндекс - потрапили в рейтинг найпопулярніших веб-сайтів, якими користуються українці, за середньою денною аудиторією. Про це свідчать дані щомісячного дослідження інтернет-аудиторії компанії Factum Group, повідомляє Watcher.

В Ужгороді видано унікальну книгу про пізнання країн авторства Алена Панова

Майже півтисячі повно кольорових сторінок, нетривіальні тексти, захоплюючі фото, інформативні діаграми, карти, особливий доступний формат викладу, коли про складні речі говорять простими, всім зрозумілими словами. Мова не про чергову презентацію у Гарварді, Оксфорді чи Паризькій Сорбонні. Йдеться про підручник з Країнознавства авторства Алена Панова, представленого сьогодні в Ужгородському національному університеті. Книжки про те, як пізнавати країни.

Від нерозмитнених іномарок в 2017 році держбюджет міг доотримати 18,5 млрд. гривень (Інфографіка)

На українській митниці в 2017 році було оформлено 80,5 тис. нових автомобілів, що на 27% більше, ніж у 2016-му, і 72,9 тис. старих іномарок, а це в свою чергу в три рази більше, ніж роком раніше. Такі дані оприлюднила Державна фіскальна служба. Аналітики видання «Слово і Діло» вирішили підрахувати, скільки коштів не надійшло до держбюджету від нерозмитнених автомобілів в 2017 році і що можна було б придбати на ці гроші.