НОВИНИ

Українці інвестували майже 52 млн євро у будівництво сонячних електростанцій (Інфографіка)

За минулі три роки українці інвестували майже 52 млн євро у будівництво сонячних електростанцій. З одного боку, це наслідок світових екологічних трендів. З іншого боку, стрімкий попит на альтернативну енергетику, зокрема сонячну, спровокувало ухвалення 2015 року закону про «зелений» тариф.

Порошенко: Тепер в Україні будуть американські локомотиви

Президент України Петро Порошенко в своєму мікроблозі в Twitter написав, що невдовзі в Україні з'являться американські локомотиви. Повідомлення з'явилось в якості коментаря до сьогоднішнього підписання угоди між "Укрзалізницею" та американською компанією General Electric.


Україна виконала Угоду про асоціацію з ЄС лише на 40%

Рівень виконання Угоди про асоціацію з ЄС станом у 2017 році склав 41%. Про це йдеться в урядовому звіті, що був представлений в п’ятницю на конференції "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію", повідомляє "Європейська правда".

Кожден третій українець працює нелегально - статистика

Кожен третій працівник, або близько 5 мільйонів осіб в Україні працюють нелегально, проте Державна служба з питань праці працює над зниженням рівня тіньової зайнятості. Про це повідомив голова Держслужби України з питань праці Роман Чернега в ході прес-конференції.

Стало відомо де в Україні 4G запустять у першу чергу

Найбільший український мобільний оператор Київстар запустить нову 4G мережу у кількох крупних містах, а також на півдні та заході країни. Про це заявили представники компанії на прес-конференції, передає "Новое время".

Кабмін зняв мораторій на перевірки бізнесу для 20 держорганів

Кабінет Міністрів опублікував перелік органів державного нагляду, на які в 2018 році не поширюється дія Закону України Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.