НОВИНИ

Держдеп США закликав Україну підвищити тарифи на газ для населення

Державний департамент США закликав Україну виконати умови Міжнародного валютного фонду і підвищити ціни на газ для населення. Про це заявив виконуючий обов'язки держсекретаря Джон Салліван, йдеться в повідомленні Держдепу США. 

S&P підтвердило кредитні рейтинги України

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгострокові та короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній та національній валюті на рівні "B-/B", прогноз - "стабільний", передає Економічна правда. 

Які дороги відремонтують на Закарпатті цьогоріч (Список)

Стали відомими обсяги бюджетних коштів на фінансування та реконструкції доріг у Закарпатській області.Так, цьогоріч, згідно витягу з розпорядження  Кабмініу  щодо фінансування та реконструкції доріг у Закарпатській області за програмою  “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” проводитимуть роботи на  об’єктах поточного середнього ремонту, а також капітального ремонту автомобільних доріг. Про це повідомляє Голос Карпат.

Стало відомо скільки релігійних громад зареєстровано на Закарпатті (Документ)

Закарпатська облаcна адміністрація оприлюднила список релігійних громад на Закарпатті. Відповідна інформація публікується у звязку з останніми новинами навколого ініціативи президента Порошенка щодо надання двом обєднаним православним церквам в Україні статусу єдиної "помістної". Про це йдеться в повідомленні прес-служби ОДА.

Стабільною в Україні залишається лише корупція - Freedom House

Поряд із кволим економічним зростанням, про який говорять в ЄБРР, в Україні спостерігається і спад у розвитку громадянського суспільства та незалежних ЗМІ. Про відтінки української демократії говорили напередодні у Вашингтоні творці звіту Freedom House "Країни в перехідному періоді", передає "Голос Америки".