НОВИНИ

В Україні на 26% зросли надходження ЄСВ

Українці з початку 2018 року сплатили внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 202,3 млрд грн, що на 41,4 млрд грн, або на 25,7% більше від січня-листопада минулого року. Про це в понеділок, 17 грудня, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Євростат склав рейтинг найбагатших і найбідніших країн ЄС (Інфографіка)

Статистична служба Європейського Союзу оприлюднила дані про фактичне індивідуальне споживанні в 2017 році (Actual Individual Consumption, AIC), яке є показником матеріального добробуту домогосподарств. Про це повідомляє Євростат.

В Ужгороді відреставрують будівлю медичного факультету

В Ужгороді відбулось засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Закарпатській облдержадміністрації. Рада деякі роботи з реконструкції затвердила, а деякі віддала на доопрацювання, повідомляє Prozak.info.

ЄБРР та ЄІБ виділять 180 мільйонів євро на безпеку руху в Україні

Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції і розвитку виділяють 176 мільйонів євро на новий проект з покращення безпеки руху в Україні. Про це повідомив глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Новозареєстрованим ФОПам запропонують пільгові кредити

Міністерство соціальної політики розробило законопроект про нову систему допомоги для започаткування власної справи малозабезпеченими громадянами. Про це заявив голова відомства Андрій Рева, передає прес-служба міністерства.