НОВИНИ

Apple зробить годинник Apple Watch безрамковим

Модернізація дизайну торкнеться тільки екрана. Загальні габарити пристрою залишаться такими ж, це дасть можливість користувачам носити їх з наявними ременями від попередньої моделі.

Джерела, знайомі з процесом роботи "яблучної" фірми, також повідомили, що новий iPad Pro вийде на ринок зі значно зменшеними рамками дисплея. В даному поколінні планшетів не буде клавіші Home і опції розблокування за допомогою відбитків пальців. Замість цього інженери Apple впровадять функцію управління жестами і Face ID.

Модернізовані Apple Watch та iPad Pro з’являться на прилавках магазинів вже у вересні.

Ryanair розпочинає польоти з України

Відомий лоукостер Ryanair 3 вересня запустить новий рейс - із Києва до Берліна (Шенефельд). Про це повідомили журналістам у прес-службі міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Транші МВФ не впливають на курс гривні — Нацбанк

Приїзд місії Міжнародного валютного фонду і згодом виділення Україні траншей не є визначальним чинником для курсоутворення в короткостроковій перспективі. Про це у ході круглого столу "Що станеться з гривнею восени?" сказав заступник глави Національного банку України Олег Чурій, передає Укрінформ.

Бізнес став більше вкладати в свій розвиток - Держстат

Капітальні інвестиції в Україні за підсумками першого півріччя 2018 року зросли на 26,5% – до 206,9 млрд грн, тоді як в минулому році за аналогічний період зростання становило 22,5%. Такі дані повідомила Державна служба статистики України (Держстат).

Україна позичила на зовнішньому ринку $725 млн

Міністерство фінансів здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів доларів. Про це повідомляє прес-служба міністерства фінансів.