НОВИНИ

Рейтинг країн за рівнем багатства громадян: Україна - на дні

Україна посідає 123-тє місце у світі за рівнем особистого багатства українців, який становить 1563 долари. Про це свідчать результати щорічного звіту про світовий добробут Global Wealth Report, підготовленого швейцарським фінансовим конгломератом Credit Suisse.

Україна - в списку найкорумпованіших країн світу

Всесвітній економічний форум оприлюднив свій щорічний індекс корупції в рамках звіту конкурентоспроможності країн світу Global Competitiveness Report. Із застосуванням методології, пов’язаної з Індексом сприйняття корупції Transparence International, фахівці оцінили рівень корупції в 140 країнах за шкалою від 1 до 100, повідомляє УНН з посиланням на Business Insider.

В 2018 році населення України зменшилось на 153 тис. осіб - статистика

Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 вересня 2018 року становила 42234,0 тис. осіб. Упродовж січня–серпня 2018 року чисельність населення зменшилася на 152,4 тис. осіб. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Угорський уряд виділив 5 млн. доларів допомоги для закарпатських вчителів

Угорський уряд вирішив підтримати угорських викладачів на Закарпатті. Відповідний указ опублікований у випуску Урядового угорського бюлетеню (Magyar Kozlony) у четвер, 18 жовтня, повідомляє Мукачево.нет.

Кабінет міністрів відклав підвищення цін на газ до 27 жовтня

Кабінет міністрів України продовжив дію спеціальних зобов'язань (ПСО) для НАК "Нафтогаз України" про пільгові умови продажу газу облгазам і теплокомуненерго. Про це повідомив прес-секретар Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана Василь Рябчук, повідомляє УНН.