НОВИНИ

VW і Ford створять альянс

Volkswagen AG (VW) і Ford Motor Co. оголосили про створення альянсу для розробки вантажних фургонів і пікапів, який, як очікується, дозволить компаніям поліпшити конкурентоспроможність в еру швидких змін у галузі.

У 2018 році в Україні було імпортовано і зареєстровано майже 8000 електромобілів

У 2017 році було зареєстровано трохи більше 2500 автомобілів. Всього станом на кінець 2018 року в Україні було зареєстровано близько 11 000 електромобілів.

 

Такі автомобілі не обкладаються ПДВ і акцизом на імпортні операції. Так, в минулому році вартість електромобіля в Україні була на 17% нижче, ніж у звичайного автомобіля. У листопаді 2018 року влада продовжила ці стимули ще на чотири роки, тобто до кінця 2022 року.

Вісім українських стартапів   приймають участь у найкрупнішій виставці електроніки CES у Лас-Вегасі

Цього року України представляють вісім стартапів, які презентують різноманітні ідеї та розробки від модульного освітлення фотостудії до харчового 3D принтера.

Новину висвітлено: Embassy of Ukraine in USA/ Посольство України в США.

 

   Так серед учасників українського павільйону у Лас-Вегасі представлені наступні проекти:

 1. Jollylook                                                                                                            

   

  Jollylook - аналоговий вінтажний фотоапарат з функцією миттєвої прояви фото. Виготовлений з вторинної сировини: камера для аналогових знімків зроблена повністю з переробленого паперу і картону. У фотоапараті немає ніякої електроніки - лише папір, пара лінз і картридж для миттєвих міні-фотографій.

 2. RAWR

  Це IoT-нашийник для домашніх вихованців. За допомогою мобільного додатку він допомагає контролювати, де і як себе почуває улюбленець. Гаджет включає шість пристроїв: GPS і фітнес-трекери, монітор здоров'я, світлодіодне підсвічування, датчик температури і режим вібрації для тренування. Всі дані направляються на мобільний додаток (iOS або Android). Передбачена інтеграція з різними послугами (наприклад, такими як ветеринарні клініки).

 3. Nuka                                                    

  "Вічна" канцелярія (блокнот і олівець). Блокнот виготовлений зі спеціального водостійкого паперу, а олівець - зі сплаву п'яти металів. Блокнот і олівець nuka не бояться впливу часу і навколишнього середовища. Сторінки практично не піддаються руйнуванню, а також зберігаються в хмарі за допомогою програми від Nuka.

 4. FunLight

   

  Це атракціон інтерактивних проекцій для шопінг-молів, а також розважальних парків. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни і підлогу, завдяки чому всі гравці бачать однакову зображення і можуть взаємодіяти з проекціями як команда. Гра контролюється рухами тіла, які відслідковуються спеціальними датчиками всередині приміщення. Протестувати технологію вже можна у київському ТРЦ Lavina Mall.

 5. Flasty

  Це 3D принтер їжі, який працює з будь-якими видами продовольчої сировини (шоколадом, тестом і іншими продуктами). Цільова аудиторія - кафе, ресторани, кондитерські, а також люди, які вирішили відкрити свій міні-бізнес з виробництва попередньо замовлених сувенірних солодощів.

 6. Photon LMS

Це портативна модульна фотостудія для предметної фотографії. Включає в себе блоки, які працюють від 2700 світлодіодів, які керуються смартфоном або ПК.

7. Whooshi

Це бездротівний портативний підсилювач звуку і смарт-музична програма. Дане рішення змінює існуючі навушники на бездротові, інформує ITC. Whooshi персоналізує звук за допомогою спеціально розробленого алгоритму, що регулює параметри навушників. Мобільний додаток для iOS і Android підлаштовує звук відповідно до потреб користувача.

8. iGlam

Це ювелірні вироби, колір яких підлаштовується під обраний вами аутфіт. Ювелірна прикраса у вигляді кільця підійде до будь-якого образу. Воно здатне адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку, що дозволяє сканувати колір безпосередньо з одягу. Кільце виготовлено зі срібла з напівдорогоцінним камінням.