НОВИНИ

Названо галузі, які обрані для тіснішої інтеграції України в ЄС

За словами віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, для подальшої більш тісної інтеграції з ЄС обрано чотири галузі: інтеграція України до енергетичного, в першу чергу газового ринку ЄС, поглиблене співробітництво у сфері цифрової економіки, співробітництво у сфері юстиції, свободи та безпеки, а також активізація взаємодії у сфері митної співпраці та технічного регулювання.

Рада прийняла закон про кримінальну відповідальність за вирубку лісів та контрабанду

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів". За ухвалення відповідного законопроекту №5495 за основу та в цілому проголосували 234 народні депутати, повідомляє Економічна правда. 

Парламент ухвалив закон для відновлення кредитування (Інфографіка)

Верховна Рада України ухвалила закон, яким ліквідуються законодавчі прогалини, що використовуються позичальниками банків для ухилення від виконання зобов’язань. За ухвалення в другому читанні законопроекту №6027-д проголосували 239 депутатів, при мінімально необхідних 226.

В Україні готівкові розрахунки здійснюватимуться за новими правилами

З 1 липня підприємства торгівлі та сфери послуг у випадку відсутності монет дрібних номіналів будуть проводити заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари, роботи і послуги. Про це під час прес-брифінгу повідомив директор Департаменту грошового обігу Національного банку України Віктор Зайвенко, повідомляє прес-служба НБУ.