НОВИНИ

Промислове виробництво в Україні сповільнилось - статистика

Промислове виробництво в Україні в травні 2018 року зросло на 2,5% в порівнянні з травнем 2017 року, тоді як в квітні показник становив 3%, в березні – 1%, в лютому – 1,9%, а в січні – 3, 6%, повідомила Державна служба статистики (Держстат).

Майже половина українських компаній скаржаться на корупцію – PwC

Хабарництво та корупція залишаються основними видами економічних злочинів, які негативно впливають на діяльність українських організацій. Про це пише прес-служба НАБУ з посиланням на результати опитування компанією PwC українських респондентів у рамках Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства 2018.

Київ підписав угоду з компанією Visa щодо інноваційних міських проектів

Київська міська державна адміністрація підписала з компанією Visa угоду про партнерство та співробітництво. Від КМДА документ підписав мер столиці Віталій Кличко. Про це повідомляє офіційний портал київського міського Голови.

Українцям додали вихідних з нагоди Дня Конституції

Українці відпочиватимуть чотири дні поспіль – з 28 червня по 1 липня. Таку рекомендацію затвердив Кабінет міністрів, повідомляє Урядовий портал. Рішення про перенесення робочого дня зафіксовано розпорядженням Кабміну №1 від 11 січня.