НОВИНИ

В Європі опублікували рейтинг відношення країн ЄС до Росії

Бельгійське видання Bruxelles2 склало рейтинг відносини країн Європи до Росії. В основу рейтингу лягли позиції країн при обговоренні санкцій щодо Росії, а також рішення країн про висилку російських дипломатів у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля у Великобританії.

Стали відомі найбільші підприємства-боржники з виплати заробітної плати

В рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати Міністерство юстиції створило антирейтинг найбільших підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Міклош назвав головну перешкоду для інвестицій в Україну

Інвестиціям в Україні, зокрема іноземним, заважає відсутність належного захисту прав власності. Таку думку висловив екс-віце-прем’єр Словаччини, глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ, головний економічний радник прем’єр-міністра України Іван Міклош.

"Газпром" оскаржив рішення арбітражу щодо спору з "Нафтогазом" по транзиту

"Газпром" 29 березня 2018 року подав до апеляційного суду клопотання про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду у справі з "Нафтогазом України" про транзит газу. Про це повідомляє ZN.ua.