НОВИНИ

ОООРЗ та «Єврокар» представлять потенціал Закарпаття на Автомобільному Форумі у Львові

В четвер 15 листопада у Львові відбудеться 2-й Щорічний Український Автомобільний Форум . Захід пройде в партнерстві з  асоціцацією "Укравтопром" за підтримки Львівської обласної державної адміністрації і Львівської міської ради.

Щомісяця проходить близько 1,5 тисячі судів між бізнесом і податковою

Щомісяця в судах розглядається близько 1,5 тисячі позовів у сфері діяльності Державної фіскальної служби, більшість з яких – це позови бізнесу. Про це повідомляє платформа відкритих даних Opendatabot.

Українці стали більше заощаджувати у валюті та менше у гривні — НБУ

Протягом жовтня 2018 року обсяг валютних депозитів населення зріс на 1%, в той час як обсяг гривневих депозитів дещо скоротився — загалом на 0,8%. Так, загальна вартість гривневих депозитів населення у банках наразі складає 256,8 мільярда гривень, водночас вартість депозитів у іноземній валюті — 8,7 мільярда доларів (у доларовому еквіваленті).

Нинішні темпи зростання залишать Україну однією з найбідніших в Європі — Порошенко

Темпи економічного зростання в Україні недостатні для відновлення рівня добробуту населення. Про це заявив президент Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві, передає Економічна правда. 

Українські митниці перерахували 3,2 мільярда на дороги - ДФС

У січні-жовтні 2018 року додаткові надходження митних платежів, які у рамках експерименту мають бути спрямовані  на реконструкцію доріг, становлять 3,2 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба державної фіскальної служби.

Парламент узгодив залучення 1 мільярда євро макрофінансової допомоги ЄС

Верховна Рада у четвер ратифікувала меморандум про взаєморозуміння і кредитну угоду між Україною та ЄС про отримання макрофінансової допомоги у розмірі 1 мільярд євро. За відповідне рішення проголосували 242 народні депутати, повідомляє сайт українського парламенту.