НОВИНИ

НБУ не знизить облікову ставку в 2018 році

Більшість членів монетарного комітету Національного банку виступає за збереження жорсткої монетарної політики в 2018 році в разі продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляється в протоколі травневого засідання монетарного комітету НБУ.

Порошенко розповів, на що Україна витрачає гроші іноземних інвесторів

На сьогоднішній день іноземні інвестиції використовуються владою України для розвитку промислового виробництва. Про це заявив президент Петро Порошенко під час візиту в Івано-Франківську область.

Бізнесу спростять реєстрацію касових апаратів

Кабінет міністрів може спростити реєстрацію касових апаратів. Крім того, з'явиться можливість використовувати різні гаджети в якості реєстратора розрахункових операцій (РРО). Таке рішення Кабмін може затвердити вже найближчому засіданні, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на зустрічі з представниками бізнесу 31 травня в Києві.

Проблему єврономерів вирішать за допомогою нових ставок розмитнення - Южаніна

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики розглядає можливість зміни ставок для розмитнення автомобілів. Про це в інтерв'ю заявила глава комітету Ніна Южаніна, передає Новое время