НОВИНИ

Український експорт до ЄС зріс на 22% - Порошенко

Темпи зростання українського експорту в країни Європейського союзу у першому кварталі поточного року збільшилися на 22%. Про це заявив президент України Петро Порошенко на урочистих заходах у Вінниці з нагоди святкування Дня Європи, передає Укрінформ.

Стали відомі обсяги приватних інвестицій в українські стартапи

Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) вперше розкрила обсяг приватних інвестицій в українські стартапи за 2017 рік. Сума становила 126 мільйонів доларів. Про це повідомляється в щорічному огляді українського інвестиційного ринку Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview 2017, складеного в партнерстві з Deloitte.

В ОООРЗ відбулася зустріч з представниками ОБСЄ

В Офісі Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" відбулася зустріч між керівництвом Об'єднання та представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Зустріч пройшла з ініціативи ОБСЄ.

У мережі опублікували збірку топових закарпатських прокльонів та лайок

Закарпатці – люди особливі і цим пишаються. Тут своя культура, своя кухня і мова, яку не розуміють в інших куточках України Про один з аспектів цієї культури пише zakarpatpost.net з посиланням на відповідний матеріал закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Бескидський тунель на Закарпатті буде відкрито до кінця травня - Гройсман

Новий двоколійний залізничний Бескидський тунель, який є одним з найбільших побудованих за роки незалежності інфраструктурних об’єктів української залізниці, буде остаточно зданий в експлуатацію до кінця травня. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під ас зустрічі з в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим, передає Урядовий портал