НОВИНИ

В Україні з вересня 2018 року продано права оренди землі на 32 млн грн

ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України з початку запуску проекту в середині вересня 2018 року провела через платформу OpenMarketLand понад 300 електронних торгів прав оренди на землю і в результаті отримав 32,3 млн грн.

На Закарпатті засідала регіональна Рада підприємців

 5 лютого 2019 року голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття»  Володимир Панов прийняв участь у розширеному засіданні регіональної  Ради  підприємців у Закарпатській області.  

 

Серед актуальних питань,  які  розглядалися у рамках засідання, особливу увагу приділили виконанню Програми розвитку малого та середнього підприємництва в області на 2017-2018 роки. Також, були розглянуті питання щодо використання коштів обласного бюджету для відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими об’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів та презентовано програму  підтримки малого бізнесу «Будуй своє».

 

Спільними зусиллями  підприємців та влади планується відпрацювати порядок надання безповоротної допомоги  для  підприємців – початківців  за рахунок коштів обласного бюджету, що безумовно надасть поштовх до реалізації стартапів у регіоні.