НОВИНИ

Проїзд у громадському транспорті України виріс від 30% до 100% — карта

Через здорожчання електроенергії за формулою Роттердам+ цього року в українських містах відбувається підвищення ціни на проїзд у метро, тролейбусі та трамваї. Про це повідомляє Асоціація споживачів енергетики та комунальних послуг.

Росія скоротила транзит газу через Україну

Обсяг транзиту російського газу через газотранспортну систему України за січень-вересень 2018 року скоротився на 3,8 мільярди кубометрів порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Про це йдеться у звіті Укртрансгазу.

Білорусь повністю відмовилася від кредитів МВФ

Білоруський уряд відмовився від кредитної програми Міжнародного валютного фонду (МВФ). Мінськ і МВФ не узгодили терміни реалізації програми реформ. Про це заявив міністр фінансів Білорусі Максим Єрмолович, повідомляє dw.com.

В Україні три міста повністю переходять на "зелену" енергетику

Мери Житомира, Кам'янця-Подільського та Чорткова підписали меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org, відповідно до якої взяли на себе зобов’язання поступово переводити енергосистему своїх міст на відновлювані джерела енергії. Про це під час прес-конференції у Києві повідомила  координатор в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії від міжнародної кліматичної організації 350.org Світлана Романко, передає Укрінформ.

Великий бізнес збільшив виплату "зарплатних" податків (Інфографіка)

Великий бізнес збільшив сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ) до держбюджету до 32,6 млрд грн за підсумками восьми місяців (січень-серпень) 2018 року. Це на 32,2%, або на 7,9 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться в повідомленні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.