НОВИНИ

В Україні запровадили нові правила контролю якості продуктів: що зміниться

Сьогодні, 4 квітня, набуває чинності закон про контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. Про це повідомляє пресс-служба Держслужби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

За час роботи нового порядку бізнесу відшкодовано ПДВ на 127 млрд гривень

Міністерство фінансів констатує, що за час роботи нового порядку бізнесу було відшкодовано ПДВ на суму 127 млрд гривень. Про це в соціальній мережі Facebook повідомив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Мінюст погрожує санкціями компаніям за заборогованість із заробітних плат

В Україні тільки за рішенням судів заборгованість по зарплаті складає близько 350 млн гривень. Міністерство юстиції України розробляє санкції щодо підприємств, які мають заборгованість з виплати заробітної плати. Про це у Twitter повідомив глава Мін’юсту Павло Петренко.

Названо найбільших українських одержувачів ПДВ у березні

“Арселор Міттал Кривий Ріг” (Дніпропетровська область), Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (Маріуполь, Донецька область) і “Запоріжсталь” (Запоріжжя) отримали найбільший обсяг відшкодування податку на додану вартість у березні. Про це йдеться в даних Державної казначейської служби.