НОВИНИ

За рік безвізом скористалися понад півмільйона українців

За рік з початку введення безвізового режиму до країн Європейського Союзу прослідувало майже 20,3 мільйона громадян, з яких майже 4,8 мільйона осіб за біометричними паспортами та понад 555 тисяч громадян України скористалися всіма перевагами безвізу. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

МВФ відреагував на відставку Данилюка

В умовах відставки міністра фінансів Олександра Данилюка МВФ наголосив на важливості для України зберегти провідну роль Міністерства фінансів у формуванні фіскальної політики. Про це заявив директор прес-офісу Фонду Джеррі Райс, повідомляє "Укрінформ".

Компанія IKEA шукає партнерів в Україні

Одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому - шведська група компаній IKEA зі штаб-квартирою в Делфті (Нідерланди) шукає партнерів в Україні для виробництва своїх меблів. Про це йдеться в повідомленні Офісу з просування експорту при Міністерстві економрозвитку і торгівлі України, передає Страна.ua.

Новим міністром фінансів може стати Ніна Южаніна - ЗМІ

Президент Петро Порошенко хоче бачити новим міністром фінансів Ніну Южаніну - голову комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Українська правда.