НОВИНИ

У Канаді випустили монету у формі української писанки

 

   Монетний двір Канади випустив монету у формі української писанки. Про це повідомив Королівський канадський монетний двір на своєму офіційному сайті.

 

   Монета викарбувана з 31,82 г чистого срібла і має номінал в 20 канадських доларів. У продаж монета надійде 5 лютого, а загальний тираж складе 5000 штук.

 

   Монета стане вже четвертою в колекції канадського монетного двору. Монета присвячена величезному пам'ятника українській писанці, встановленому в канадському місті Вегревіль в провінції Альберта.

"У східній частині міста Вегревіль розміщений символ гармонії в формі яйця. 2300-кілограмова писанка - це присвячений сторіччю Королівської канадської кінної поліції монумент. ... Наша четверта писанка - це зменшена версія всесвітньо відомого вегревільського українського пасхального яйця", - йдеться в описі монети .

 

IFC розпочинає входження в капітал «Укргазбанку»

Міністерство фінансів, IFC та державний АБ «УКРГАЗБАНК» розпочинають оцінку та структурування фінансового інструмента для входження IFC в капітал банку, що було анонсовано під час Світового економічного форуму у м. Давос.

Другий Український валютний форум вже 27 лютого

Старт валютної лібералізації в Україні покладено! Вже з 7 лютого, як і було обіцяно, ми починаємо жити в нових реаліях. Закон “Про валюту і валютні операції”, підкріплений 7-ма нормативно-правовими актами Національного Банку України, набуває чинності.