Мінфін України отримав нагороду як Ризик-менеджер року
Міністерство фінансів України отримало нагороду Ризик-менеджер року.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Міністерство фінансів України отримало нагороду Ризик-менеджер року.
Однак її дозволять не всім громадянам.
Під час військового стану в Україні у громадян, підприємств, органів влади та самоврядування можуть вилучити автомобілі на потреби Збройних Сил України.
Лідером став Honda CR-V третьої генерації. Він випускався в роках 2009-2011. Під капотом встановлювався 2,0 або 2,4-літровий двигун у пари з «автоматом». Ці агрегати могли спокійно прослужити 500 000 км.
З 1 лютого в Україні розпочато піврічне тестування електронних товарно-транспортних накладних, система повноцінно працює з 1 серпня.
Долар подорожчав, а євро подешевшав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Експерти Інституту досліджень авторинку склали топ-15 моделей авто з найнижчою та найвищою середніми цінами.
Долар подешевшав, а євро подорожчав. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Технічний стартап Salgenx, який базується у США, представив потужну батарею, що працює на відновлюваних джерелах енергії. Усе, що потрібно — проточна морська вода. Акумулятори підходять як для автономної роботи, так і для роботи з сонячною чи вітровою енергією.
Долар та євро подешевшали. Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.