НОВИНИ

Бажання ризикувати не пропало: експерт розповів про ситуацію на ринку нерухомості

На ринку нерухомості спостерігається зростання цін на продаж житла, а також не слабшає інтерес до покупки у новобудовах. Про це журналісту УНН розповів керівник комітету з інформаційних технологій та аналітики Асоціації фахівців нерухомості України Едуард Бразас.

Нові заходи порятунку світової економіки: що придумав МВФ та наслідки для України

В МВФ стурбовані, що велика кількість найбідніших країн світу постала перед викликом слабкого економічного відновлення, що посилює ризик все більшого відхилення від належної траєкторії розвитку.

Олексій Чернишов: Держава буде підтримувати та стимулювати розвиток індустріальних парків

Індустріальні парки – у фокусі уваги Міністерства розвитку громад та територій. Наразі у Мінрегіоні спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань економічного розвитку та експертами розробляють Концепцію розвитку індустріальних парків на 2021 – 2024 роки. 

Захист трудових прав в умовах карантину: запитання-відповіді

На основні питання, які найчастіше хвилюють як роботодавців, так і працівників, а також як їх вирішувати на практиці, відповіли фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Коли ФОП-єдинники вперше звітують з ЄСВ у складі нової декларації

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що починаючи із 01.01.2021 року, діє наказ Мінфіну від 09.12.2020 р. № 752, яким оновлено форму податкової декларації платника єдиного податку. В ній з'явився Додаток 1 "Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску"