
Відповідно до чинного податкового законодавства екологічний податок сплачують підприємства, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, у водні об’єкти або розміщують відходи. У Південному управлінні наразі такі дозволи мають 23 компанії.
Так, за
В.о. начальника Південного управління Офісу великих платників податків ДПС Наталя Гулакова наголосила, що за рахунок цих коштів держава та органи місцевого самоврядування фінансують заходи щодо захисту навколишнього середовища, відновлення екології та раціонального використання природних ресурсів.
Ставки екологічного податку залежать від виду забруднюючих речовин або рівня небезпечності відходів.
Нагадуємо, що за ІІІ квартал поточного року бізнес звітуватиме у листопаді. 09.11.2020 — граничний термін подання декларації з екологічного податку за 9 місяців 2020 року. Сплатити податкові зобов’язання необхідно буде до 19.11.2020.