НОВИНИ

У Києві збудували рекордну кількість квартир, які нікому купувати

У першому кварталі 2019 року на первинному ринку житлової нерухомості Києва побито трирічний рекорд за кількістю нових об’єктів. Протягом січня-березня на ринку з’явилося 4 будинки разом на 2039 квартир обсягом понад 133 тисячі квадратних метрів. Це в 2-3 рази більше, ніж в аналогічні періоди 2016-2018 років.

МВФ про країни з найвищими енергетичними субсидіями

Найбільше на енергетичні субсидії в 2015 році витратив Китай (1,4 трлн дол.). За ним слідують США (649 млрд дол.). Трійку лідерів замикає Росія (551 млрд дол.). Далі розташувалися Європейський Союз (289 млрд) і Індія (209 млрд).

Україна почне модернізовувати МІГ-29 за участю іноземних компаній

Починаючи з 2020 року на базі Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу заплановано розпочати роботи з модернізації літаків марки МІГ за участі іноземних партнерів. Переговори щодо участі у модернізації іноземних компаній перебувають на фінальному етапі.