НОВИНИ

Обласні депутати спробують підвищити рівень туристичної привабливості Закарпаття

На розгляд третьої сесії облради, яка запланована на 5 квітня ц.р. вноситься проект рішення про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

В Мінекономрозвитку підвели попередні підсумки інвестиційного бізнес-форуму Україна-Нідерланди

Понад 300 представників українського та голландського бізнесу обговорили перспективи інвестування в Україну на бізнес-форумі Україна-Нідерланди. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Гройсман вніс закон про дозвіл Міклошу очолити Мінфін без громадянства

Спікер Володимир Гройсман запропонував законопроект, який передбачає дозвіл іноземцю до 1 травня 2017 року очолити Міністерство фінансів України без набуття громадянства України терміном на один рік. Відповідний документ зареєстрований 30 березня, передає Українська правда.

 

Cargill інвестує в Україну

Американська сільськогосподарська фірма, Cargill оголосила про намір інвестувати в розвиток українського порту 100 млн. долларів. Про це повідомляє BBC.

В Нідерландах заступник міністра економіки розповіла іноземним інвесторам про переваги України

Україна відкрита для інвестицій, розміщення виробничих потужностей і для вільної торгівлі. Про це на бізнес-форумі Нідерланди-Україна заявила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська, відкриваючи панельну дискусію «Doing business in Ukraine/можливості і проблеми» .

«Україна - це найбільший ринок у Європі, що розвивається" - Наталія Яресько.

Ключова перевага України порівняно з іншими країнами полягає в тому, що це найбільший ринок Європи, що розвивається, сказала міністр фінансів України Наталія Яресько під час українсько-голландського ділового форуму, що відкрився сьогодні в місті Нутдорп (Голландія), повідомляє УНІАН.