НОВИНИ

Зона вільної торгівлі з Європою- це обман України - бізнесмен

"Та зона вільної торгівлі, яку дуже сильно пропагують сьогодні, це обман України" - таку думку висловив власник національного бренду «Наша Ряба» та агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Герой України мільярдер Юрій Косюк в інтерв'ю виданню Голос Америки.

Ціна на нафту досягла рекордно низького рівня

Ціна на нафту марки Brent у п'ятницю 15 січня опустилася нижче 29-ти доларів за барель, про що свідчать нафтові котирування на сайті лондонської біржі ICE Futures.

За інформацією Reuters, ціни на нафту відновили 12-річні мінімуми, оскільки інвестори очікують збільшення поставок іранської нафти. 

Україна поскаржилась в СОТ на російське ембарго

Вчора Секретаріатом Світової організації торгівлі було поширено серед країн - членів СОТ заяву України від 6 січня 2016 р. про застосування Російською Федерацією незаконних і дискримінаційних обмежень у торгівлі, введених із 1 січня 2016 року. про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) на своєму офіційному сайті в п'ятницю.

Українська економіка отримає мільярдні інвестиції в 2016 році - заява Порошенка

Цього року влада акцентує свої зусилля на підвищенні рівня інвестиційної привабливості України. Такий висновок можна зробити з заяв Президента України Петра Порошенка, які він зробив під час прес-конференції в четвер 14 січня.  

В Чехії Закарпатці презентують туристичний потенціал Закарпаття та України

В чеському місті Брно відкрилися одразу дві виставки, які мають відношення до розвитку міжнародного туризму — 26-та Міжнародна виставка туристичного руху GO та 25-та Міжнародна виставка туристичних можливостей в регіонах REGIONTOUR.

Турінформцентр Закарпаття оприлюднив рейтинг лідерів туристичного ринку області

Туристично-інформаційний центр Закарпаття підвів підсумки цілорічного сезону діяльності в туристичній індустрії краю і узагальнив експертну та інтерактивну інформацію щодо учасників турринку-2015. Серед переможців у різних номінацій - кращі компанії, підприємства та установи туристичної галузі краю.

Форум ініціатив об’єднає бізнес-спільноту Закарпаття

Наступного четверга (21 січня) в с. Соломоново Ужгородського району на території заводу "Єврокар" відбудеться один із найважливіших ділових заходів Закарпаття – Форум ініціатив, у якому візьмуть участь топ-менеджери провідних підприємств області.

Україна приєднається до програми ЄС з конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу

На своєму засіданні в середу 13 січня Уряд прийняв рішення про підписання Угоди з Європейським Союзом про участь України у програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)”. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Кабмін запропонував план поліпшення позицій України в рейтингу країн за Індексом легкості ведення бізнесу

Кабінет міністрів України опублікував план дій на 2016 рік щодо поліпшення позицій України в рейтингу Світового банку Doing Business, який відображає якість і ефективність інститутів регулювання, що визначають легкість ведення бізнесу в країні. Текст відповідного розпорядження розміщено на урядовому порталі, передає ZN.UA.