Британська залізниця тестує водневий потяг
Перший британський водневий потяг почав процедуру тестування на магістральній залізниці країни.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Перший британський водневий потяг почав процедуру тестування на магістральній залізниці країни.
За підсумками року, з травня 2018 р. по квітень 2019 р., Україна увійшла у трійку найважливіших експортерів до країн Євросоюзу сільськогосподарських товарів і у двадцятку країн, які найбільше імпортують в Європу таку продукцію.
Долар, євро та російський рубль подешевшали.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
На минулому тижні компанію «Єврокар», офіційного виробника автомобілів марок VW Group в Україні, з офіційним візитом відвідала делегація Комітету з питань територіального розвитку, публічного адміністрування та навколишнього середовища Сенату парламенту Чеської Республіки на чолі із заступником голови Сенату Яном Горніком.
1 липня стартувала нова модель ринку електроенергії відповідно до норм закону “Про ринок електричної енергії”, прийнятого в 2017 році.
З початку 2019 роки українці замовили двигунів, передніх та задніх дверей, а також запчастин для коробки передач на суму 20 285 000 гривень.
У спеку добре платять будівельникам, прибиральникам і помічникам у городі.
Міжнародна компанія Carprice, що надає сервіс щодо безпечної продажу автомобілів із пробігом через онлайн-аукціон, провела дослідження.
Долар та російський рубль подорожчали, а євро подешевшав.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Національний банк врегулював окремі питання здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті.