Автовиробництво в Україні обвалилося удвічі
У листопаді поточного року випуск автотранспорту в Україні, порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився на 49% до 520 одиниць. Про це повідомила асоціація Укравтопром.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
У листопаді поточного року випуск автотранспорту в Україні, порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився на 49% до 520 одиниць. Про це повідомила асоціація Укравтопром.
У вівторок 11 грудня відбувся виїзний прес-тур Закарпатського обласного центру зайнятості в м. Мукачево. Підсумкова прес-конференція, на якій обговорювались актуальні проблеми працевлаштування, відбулась на території ТОВ «Флекстронікс ТЗОВ».
У листопаді сума відшкодування податку на додану вартість стала найбільшою у цьому році - 13,6 мільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.
Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив на посаді голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова. Про це "Українській правді" повідомив адвокат Насірова Любомир Дроздовський.
У законі "Про Державний бюджет України на 2019 рік", який набирає чинності з 1 січня, передбачається підвищення мінімальної заробітної плати до 4,173 тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.
Долар, євро та російський рубль подешевшали.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
За статистикою Закарпатська область займає останні позиції по кількості екектрокарів в Україні обігнавши лише чотири області.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про плани локалізації українського виробництва. Про це він розповів під час форуму "Нова індустріалізація. Спільні дії уряду і бізнесу", передає Економічна правда.
Вартість новорічного столу 2019 року для української сім’ї з 4 осіб підвищиться порівняно з вартістю новорічного столу 2018 року майже на 20% і становитиме 1535 гривень. Про це поінформував заступник директора Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки", член-кореспондент НААН Микола Пугачов.
В четвер 13 грудня в Ужгороді під стінами Закарпатської ОДА відбудеться акція протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Відповідна інформація розміщена у Facebook-спільноті "Я ЗА розмитнення авто в 10% від вартості".