РЕЙТИНГИ

Журнал Time назвав кандидатів на звання "Людина року"

Американське видання Time опублікувало рейтинг найбільш імовірних кандидатів на звання «Людини року» за версією видання. Цей конкурс журнал проводить з 1927 року. Переможців обирає редакційне керівництво журналу відповідно до впливу персони на інформаційний простір та життя суспільства за рік.

Рейтинг найпопулярніших вживаних автомобілів в Україні (Інфографіка)

Журналісти не припиняють стежити за уподобаннями українців у виборі нових і старих автомобілів. Сьогодні представляємо вам рейтинг ТОП-10 вживаних автомобілів на українському ринку. До нього увійшли 10 моделей з пробігом, які українці найчастіше купували в січні-жовтні 2017 року.

Україна - у двадцяті рейтингу найкращих газових хабів Європи (Інфографіка)

Україна вперше увійшла в двадцятку кращих газових хабів Європи за рейтингом Європейської федерації енергетичних трейдерів (EFET). Про це повідомляє Департамент із корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Україна покращила позиції в рейтингу оподаткування

З 190 країн Україна в рейтингу Paying Taxes 2018 піднялася на 43 позицію. Оцінку простоти сплати податків готує Група Світового банку і аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers за підсумками минулого податкового року, повідомляє mind.ua

Рейтинг регіонів України з найкращим бізнес-кліматом: Закарпаття - в топ-5 лідерів (Інфографіка)

Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату. Про це йдеться у матеріалах Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Топ-10 найбільш конкурентоспроможних економік світу за версією Світового економічного форуму

Давоський Світовий економічний форум опублікував рейтинг Global Competitiveness Report 2017-2018. В щорічній доповіді аналітики СЕФ визначають найбільш конкурентоспроможні економіки світу. 

Рейтинг країн за економічною свободою: Україна увійшла до десятки найгірших у світі

Україна опустилася на 149-е місце за економічною свободою в рейтингу 159 країн і територій, тоді як торік посідала 135-е місце. Про це йдеться в доповіді “Економічна свобода в світі: щорічний звіт-2017” Інституту Фрайзера.