НОВИНИ

Результати релокації: що відбувається з українською промисловістю на початку осені

Індикатор ділової впевненості загалом у промисловості у серпні 2023 року не змінився порівняно з липнем, а у переробній промисловості він навіть трохи знизився. Індикатор ділового клімату також знизився. Такі дані наводить Держстат після опрацювання результатів опитування підприємств. Опитування виявило такі домінуючі очікування респондентів на найближчі три місяці: уповільнення темпів зростання відпускних цін на продукцію промисловості та зменшення чисельності працівників на підприємствах. Як і у липні, компанії забезпечені замовленнями в середньому на чотири місяці роботи.

Чи варто інвестувати в землю — думка експерта

Офіційний ринок сільськогосподарської землі запрацював 1 липня 2021 року. Це був революційний крок, оскільки до того моменту Україна залишилася єдиною країною Європи, яка не мала відкритого земельного ринку. То чи варто інвестувати в землю?

Штучний інтелект працюватиме у кожному побутовому пристрої Samsung

Згідно зі звітом DigiTimes, компанія Samsung планує оснастити всі свої нові продукти побутової техніки нейронними процесорами (NPU) у 2024 році. Ці плани охоплюють як преміальну, так і масову техніку в таких категоріях продуктів, як телевізори, посудомийні машини, духовки, холодильники та кондиціонери. Можливо, штучний інтелект з’явиться навіть у прасках та тостерах Samsung.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАТВЕРДИВ ЗАКОН ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ ДЕРЖАВНИХ СІЛЬГОСПЗЕМЕЛЬ

Президент України Володимир Зеленський поставив свій підпис в Законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності використання земель фізичними особами та суб’єктами державного сектору економіки».

ФДМУ планує запустити Суверенний фонд, до якого увійдуть усі стратегічно важливі держпідприємства

До кінця року Фонд державного майна планує запустити український Суверенний фонд (УСФ), до нього увійдуть усі стратегічно важливі державні підприємства, які не підлягатимуть приватизації.