НОВИНИ

Компанія «Ядзакі Україна» сприяла відкриттю нової спеціальності

Так, днями в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти відбулося урочисте відкриття нового класу, де 30 студентів здобуватимуть професію слюсар-електромонтажника, в’язальника схемних джутів, кабелів, шнурів.

Топ-менеджерів Закарпаття нагородили відзнаками Федерації роботодавців України

За досягнення у створенні та збереженні робочих місць Володимир Панов голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття», та Ігор Царенко, генеральний директор ПрАТ «Єврокар» нагороджені відзнаками від імені Федерації роботодавців України.

«Сподіваємося, що відтепер почнеться етап нового економічного розвитку Закарпаття , — Володимир Панов

Про це заявив Володимир Панов, Голова Обласного об'єднання Організації роботодавців "Закарпаття", під час офіційної церемонії запуску виробництва SKODA Superb нового покоління на заводі «Єврокар». Новий автомобіль було презентовано з перспективою «перезавантаження» економіки області.

«Перезавантаження» економіки області через перспективи розвитку кожного окремого підприємства

В рамках старту виробництва SKODA Superb нового покоління за участі очільника Закарпатської обласної державної адміністрації – Геннадія Москаля відбулася неформальна зустріч представників бізнесу Закарпаття та започатковано обговорення проблем «перезавантаження» економіки області через перспективи розвитку кожного окремого підприємства.

"Ядзакі Україна" та Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» спільно покращуватимуть бізнес-середовище

Серед основних питань зустрічі, яка відбулась між головою Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимиром Пановим та директором ТОВ «Ядзакі Україна» Мілошом Босаком, — як активізувати інвестиційні процеси в Україні та які умови потрібно створити для залучення інвесторів у наш регіон.

Україна і Канада завершили переговори про створення зони вільної торгівлі

14 липня 2015 р. відбулось підписання документу, що знаменує завершення переговорного процесу по створенню Зони вільної торгівлі між Канадою та Україною. Цей переговорний процес тривав більше 6 років.

Влада та бізнес Закарпаття: новий формат співпраці

Влада і бізнес Закарпаття вирішили об’єднатися для створення сприятливого бізнес-середовища, в якому роботодавець зможе виконувати свої прямі функції, а не боротися з перепонами, які створює для них держава. Саме у такому ключі відбулась зустріч топ-менеджерів Закарпаття з головою ОДА 25 червня 2015 року.