НОВИНИ

Нідерланди хочуть обговорити зміни до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Нідерланди хочуть обговорити із партнерами у ЄС можливість внесення змін до Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте під час дебатів у нідерландському парламенті, передає голландський суспільний мовник NOS.

Звільнення Яценюка та призначення Гройсмана прем'єр-міністром - пряма трансляція з Верховної Ради

Сьогодні на розгляд Верховної ради України буде винесено постанову про відставку А. Яценюка з посади прем'єр-міністра України, подану самим Яценюком в понеділок. Окрім того, очікується що на сьогоднішньому засіданні парламенту буде призначено нового прем'єр-міністра України, а також членів Уряду.

Німеччина побудує завод в Івано-Франківській області на 8150 робочих місць

Німецька компанія «Leoni» побудує новий завод в Коломиї Івано-Франківській області, що стане найбільшою інвестицією за всю історію області. Про це повідомив директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

Skoda б'є рекорди продаж: кращий березень в історії марки

У березні Skoda продемонструвала зростання продажів, завершивши перший квартал з рекордними показниками за всю 121-річну історію марки і продемонструвавши в березні найкращі результати продажів за місяць: за період з січня по березень 2016 року чеський автовиробник поставив клієнтам 276 600 автомобілів, що на 4,3 % більше ніж за такий же період минулого року.