ПОГЛЯД

Депутати Верховної Ради від Закарпаття вимагають відновлення в області вільної економічної зони (Відео)

Народні депутати України Роберт Горват та Олександр Домбровський від БПП, а також нардеп від «Народного фронту», голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук виступили в підтримку відновлення режиму спеціальної економічної зони в Закарпатській області, а також укладення угоди з Кабінетом Міністрів про спеціальний статус регіону.

Як зміниться український авторинок після підписання Угоди про ЗВТ з Канадою?

11 липня був підписаний історичний документ - Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою. Фактично для українських товарів відкривається новий перспективний і місткий ринок, як і для канадських товарів аналогічно. Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою з моменту вступу в силу після ратифікації парламентами обох країн знижує до нуля ставку ввізного мита для 98% товарних позицій українського імпорту і 72% канадського експорту. Але ось чи поїдуть до нас канадські автомобілі без мит?

Гондурас обігнав Україну за рівнем ВВП

Українська економіка впала нижче рівня Гондураса. Такі висновки зробили експерти, проаналізувавши показник ВВП на душу населення.Про результат "реформаторських" процесів в країні розповів відомий економіст Олександр Охріменко, повідомляє "Комсомольська правда".

Життя в кредит: на кожного українця припадає вже близько 39 тис. грн. боргу

Державний борг України в цьому році досяг 67 млрд. дол. За кредитні кошти проводять реформи, зміцнюють національну валюту, поповнюють бюджет і стабілізують платіжний баланс. Вже зараз на кожного українця припадає майже 39 тис. грн боргу.

Вже не мільйони: Як змінились білоруські рублі після деномінації (Фото)

З 1-липня білоруські рублі "схудли" на чотири нулі: замість банкнот номіналом в мільйони рублів в обігу з'явилися одно- дво- та трьохзначні гроші. Окрім того, вперше в історії країні введено обіг монет.

Топ-12 країн-конкурентів України за світовий капітал (Інфографіка)

Українці люблять порівнювати свою економіку з економіками інших сьогодні успішних, а раніше бідних країн. "Друга Польща" та "без п'яти хвилин Словаччина" - перераховувати можна довго. Але реальність зовсім інша: поляки, словаки, сінгапурці та естонці вже давно вирвалися вперед і  суперниками за капітал та ринки ми з ними в найближчому майбутньому не станемо.

В.Панов: "Міжнародний бізнес сам вирішить питання інтеграції України в ЄС"

Голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимир Панов взяв участь у роботі ІІІ Балтійсько-Чорноморського економічного Форуму, що проходив 18 червня у місті Херсон.

За 10 років Україна повинна повторити шлях економічного росту Кореї - експерт

У найближчі 10 років шлях Україна повинна вивчити і повторити шлях економічного росту Кореї. Таку думку на міжнародному форумі "Економічна співпраця Корея - Україна", організованому посольством Республіки Корея в Україні, Інститутом Горшеніна і Ernst & Young висловив колишній заступник міністра закордонних справ Олександр Чалий.

Як виглядає "валютна карта світу" і котра з національних валют "найсильніша"? (Інфографіка)

Вартість валют світу відрізняються та час від часу змінюються. Національні валюти одних країн "сильніші", інших "слабші". Валютний курс трансформує валюту з однієї форми в іншу. Знання цього курсу є корисним, особливо якщо ти подорожуєш в різні країни. Та якою є актуальна "валютна мапа світу"? Аналітики американського видання Howmuch провели цікаве і дуже корисне дослідження. Експерти порівняли вартість одного долара в кожній країні по відношенню до національних валют, зобразивши результати у вигляді унікальної "карти валют світу".