ПОГЛЯД

Асоціація України з ЄС зазнала повного провалу - нардеп (Відео)

Асоціація України з ЄС досягла повного провалу. Таку думку висловив Народний депутат України від Радикальної партії, заступник голови комітету Верховної ради з питань євроінтеграції Андрій Артеменко. Нардеп також упевнений, що Україні треба якомога швидше відновити зв'язки з Росією і країнами СНД, передає Голос.ua.

Україна vs Крим: ціни та зарплати (+Відео)

Закуповуватися дешевше на території материкової України, проте зарплати у Криму вищі у два рази. Такі результати дослідження, проведеного  українським блогером Артуром Сеньком, який порівняв рівень цін та зарплат в Україні та анексованому Криму. Відповідне відео оприлюднено на його каналі у YouTube.

Три ознаки того, що у вас крадуть бізнес

30 квітня вступив в силу закон, який суттєво спростив процедуру реєстрації юридичних осіб та фізосіб-підприємців. Зокрема, здійснювати реєстрацію прав на підприємства, вносити зміни до їх статуту можна у будь-якого нотаріуса чи органа місцевого самоврядування.

Бідний не тому, що дурний. В чому причина бідності українців?

Українці нарешті стануть багатими. Багатими, то звісно, метафора, але забезпеченими – так. Зробити нас такими обіцяє рідний український уряд, який днями затвердив програму з подолання бідності в країні на 2016-2017 роки.

Головні інвестори Закарпаття - це заробітчани - Москаль

Генеральним консуло Чехії у Львові Мирославом Кліма здійснив робочий візит на Закарпаття, де зустрівся з високопосадовцями краю. Це останній візит п. Кліми  в область на цій посаді, оскільки термін його каденції закінчується. Участь у зустрічі взяли голова Закарпатської ОДА Г. Москаль, перший заступник голови облради П. Грицик та Ужгородський міський голова Б. Андріїв

Три сценарії для української економіки на осінь

Найгірше, що може статися цієї осені – обвал курсу гривні нижче 30 грн/$, що викличе інфляцію на рівні 17-18% або навіть вище. Причина – відсутність кредитування з боку МВФ та інших міжнародних організацій. Такий песимістичний варіант розвитку подій озвучив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера в Україні Олег Устенко.

Візуалізація економіки туризму у світі (Інфографіка)

Подорожувати світом – мрія багатьох людей. Туризм завжди був популярною індустрією, але які країни найбільше люблять туризм та які країни витрачають найбільше на подорожі? Інтернет-ресурс HowMuch згрупував найбільш "туристичні країни" на двох картах.  Погляньте на ці дві карти.

Де на Землі знаходиться податковий рай?

Стаття розміщена на сторінці інтерент-ресурсу HowMuch.

Ми вирішили знайти місця у світі, які є раєм для платників податку на доходи фізичних осіб. Для цього проаналізували ставки податків на доходи фізичних осіб, співставляючи його з рівнем внутрішнього валового продукту на людину, щоб скласти цю карту.

Чим гірше працює влада тим більше їй ввижається сепаратизм в регіонах - В. Панов (Відео)

Для подолання економічної кризи та ліквідації катастрофічної економічної відсталості України кожен регіон нашої країни повинен бути більш активним. Таку думку в ході програми "Про головне" на телеканалі Тиса-1 висловив Голова Обласного обєднання роботодавців Закарпаття Володимир Панов.

Чому Україна залишається сировинним придатком Заходу і Сходу?

Українська економіка змогла вийти з фази кризи в кінці 90-х минулого століття і на початку 2000-х років завдяки сприятливій кон’юнктурі на глобальних сировинних ринках у зв’язку із загальним зростанням світової економіки. Відтоді економіка України залишилася експортоорієнтованою і залежною від коливань цін на сировину та продукти її первинної переробки на світових ринках. Економічне зростання 2000-2008 років не забезпечило модернізації виробничо-технічної бази матеріального виробництва і Україна поступово втрачає колись традиційні для себе ніші. Директор Європейського аналітичний центру Василь Голянь через призму історії української економіки доводить, що після 25 років незалежності Україна продовжує перебувати в статусі "сировинного придатку" для розвинених країн, і, що найбільш сумно, жодних змін в цьому напрямі найближчим часом не очікується.