ПОГЛЯД

Гондурас обігнав Україну за рівнем ВВП

Українська економіка впала нижче рівня Гондураса. Такі висновки зробили експерти, проаналізувавши показник ВВП на душу населення.Про результат "реформаторських" процесів в країні розповів відомий економіст Олександр Охріменко, повідомляє "Комсомольська правда".

Життя в кредит: на кожного українця припадає вже близько 39 тис. грн. боргу

Державний борг України в цьому році досяг 67 млрд. дол. За кредитні кошти проводять реформи, зміцнюють національну валюту, поповнюють бюджет і стабілізують платіжний баланс. Вже зараз на кожного українця припадає майже 39 тис. грн боргу.

Вже не мільйони: Як змінились білоруські рублі після деномінації (Фото)

З 1-липня білоруські рублі "схудли" на чотири нулі: замість банкнот номіналом в мільйони рублів в обігу з'явилися одно- дво- та трьохзначні гроші. Окрім того, вперше в історії країні введено обіг монет.

Топ-12 країн-конкурентів України за світовий капітал (Інфографіка)

Українці люблять порівнювати свою економіку з економіками інших сьогодні успішних, а раніше бідних країн. "Друга Польща" та "без п'яти хвилин Словаччина" - перераховувати можна довго. Але реальність зовсім інша: поляки, словаки, сінгапурці та естонці вже давно вирвалися вперед і  суперниками за капітал та ринки ми з ними в найближчому майбутньому не станемо.

В.Панов: "Міжнародний бізнес сам вирішить питання інтеграції України в ЄС"

Голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимир Панов взяв участь у роботі ІІІ Балтійсько-Чорноморського економічного Форуму, що проходив 18 червня у місті Херсон.

За 10 років Україна повинна повторити шлях економічного росту Кореї - експерт

У найближчі 10 років шлях Україна повинна вивчити і повторити шлях економічного росту Кореї. Таку думку на міжнародному форумі "Економічна співпраця Корея - Україна", організованому посольством Республіки Корея в Україні, Інститутом Горшеніна і Ernst & Young висловив колишній заступник міністра закордонних справ Олександр Чалий.

Як виглядає "валютна карта світу" і котра з національних валют "найсильніша"? (Інфографіка)

Вартість валют світу відрізняються та час від часу змінюються. Національні валюти одних країн "сильніші", інших "слабші". Валютний курс трансформує валюту з однієї форми в іншу. Знання цього курсу є корисним, особливо якщо ти подорожуєш в різні країни. Та якою є актуальна "валютна мапа світу"? Аналітики американського видання Howmuch провели цікаве і дуже корисне дослідження. Експерти порівняли вартість одного долара в кожній країні по відношенню до національних валют, зобразивши результати у вигляді унікальної "карти валют світу".

S&P підтверджує "смітниковий" рейтинг України - Bloomberg

Агентство S&P Global Ratings підтвердило кредитний рейтинг України на рівні "смітникового", що вказує на успіхи, яких домігся новий уряд цієї країни в отриманні доступу до засобів офіційних кредитних програм. Однак влада повинна вести боротьбу з «повсякденною корупцією» при тому, що ситуація в охоплених війною східних регіонах країни залишається невизначеною.