М’ясо та яйця з України експортуватимуть до США: оприлюднили вимоги
Оприлюднені вимоги щодо ввезення продукції з м’яса та яєць з України до США. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Оприлюднені вимоги щодо ввезення продукції з м’яса та яєць з України до США. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.
Аналітик назвав цей законопроект фейковим, який формує помилкову надію у народу
Зокрема, закон передбачає створення єдиного рахунку для сплати податків. Органом доходів зборів визначається центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, зазначається в опублікованому законі.
Таким органом наразі є Державна фіскальна служба України. Цей орган формує загальний реєстр платників податків та страхувальників, а користувачами цього реєстру є Пенсійний фонд та фонди загального державного соціального страхування.
Цей закон набуває чинності з 1 липня 2020 року. За цей час Кабмін має привести свої нормативно-правові акти у відповідність до закону.
Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у листопаді у четвер зранку зросли в ціні до 62,43 долара за барель
Минулого тижня Верховна Рада прийняла зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», поданий народним депутатом Роксоланою Підласою.
Долар та євро подешевшали, а російський рубль подорожчав.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
За підсумками першого півріччя 2019 року обсяг непрацюючих кредитів в держбанках скоротився на 22 млрд грн.
Колумбія стане 20-ю державою Латинської Америки, куди українці зможуть подорожувати без віз
Автівка першого покоління був випущений в 2014
Банківський сектор України набув позитивних змін в частині зростання надійності та кількості уповноважених банків, яким делеговано права на зберігання запасів готівки.