
Представники Porsche розповіли, що прототипи серійного електромобіля Taycan успішно пройшли розширену програму випробувань.
Прем`єра Taycan відбудеться у вересні, а на шляху до неї електромобіль пройшов масштабні тести на дорогах 30 країн.
Тести включали в себе заїзди в Скандинавії поблизу Полярного кола, в Південній Африці і Дубаї. Діапазон температур, в яких перевіряли новинку, коливалася від -35 до 50 градусів за Цельсієм.
Крім реальних випробувань Porsche Taycan пройшов через віртуальні тести, які дозволили отримати "пробіг" в 10 млн км в віртуальному світі. У тому числі електромобіль випробували на віртуальній "Північній петлі" і на симуляторі модель змогла пройти коло швидше 8 хвилин.
Porsche Taycan зможе з місця до 100 км / год розганятися швидше 3,5 секунд, а запас ходу складе не менше 500 кілометрів без підзарядки. Уже зараз депозит за електромобіль внесли більше 20 000 людей.
На автосалоні в Лос-Анджелесі генеральний директор Porsche USA Клаус Зеллмер заявив: "Якщо все люди, які зробили попереднє замовлення, куплять цей автомобіль, то ми продамо все протягом першого року". При цьому Зелмер не обмежувався тільки ринком США. У Porsche обіцяють, що в Німеччині Taycan можна буде купити за ціною від від $ 86 тис до $ 104 тис.
Додамо, в наступному році покажуть універсал Porsche Taycan Sport Turismo. У 2021 році очікується вихід електричного Porsche Macan, а потім - електричного Porsche Cayenne.
Випередити Ілона Маска в Porsche планують за рахунок нової технології швидкої зарядки акумулятора. Інженери запевняють, що зарядка нового Taycan і інших електрокарів бренду буде однією з найшвидших серед конкурентів.
Джерело @ Motor -1