Гройсман: "Україна вийде на помітне зростання економіки"
Прискорення збільшення ВВП прем'єр-міністр чекає до 2020 року.
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Прискорення збільшення ВВП прем'єр-міністр чекає до 2020 року.
Державна фіскальна служба розробляє механізм, який дозволить повернути бізнесу переплати з податку на прибуток за попередні періоди.
Начальник управління факторингу і векселів Укрсоцбанку Наталія Тиховська на круглому столі «Акредитиви, банківські гарантії та інші негрошові інструменти фінансування бізнесу» висловила прохання до НБУ щодо інформації, яка буде вноситись в кредитні реєстри.
13 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту знизити комісійну винагороду при здійсненні розрахунків платіжною карткою.
Україна, співпрацюючи з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком, а також іншими міжнародними партнерами, до кінця 2018 року вийде на цифру 25 млрд дол. фінансової допомоги.
Долар та російський рубльподешевшали, а євро подорожчав.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Україна на порозі буму електромобілів. Міністерство інфраструктури хоче до 2021 року звільнити електрокари від ПДВ – 16,8%, збору до Пенсійного фонду – 4,8% і акцизного збору – 109 євро. В цілому машини подешевшають на 21-22%.
У нещодавньому звіті Державна служба статистики оприлюднила дані щодо іноземних інвестицій.
Ощадбанк з початку поточного року видав малим і середнім сільгоспвиробникам 133 кредити на загальну суму 270 млн грн.
Долар, євро подешевшали, а російський рубль подорожчав.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.