Співробітництво України та МВФ - безальтернативне - НБУ
Голова ради Національного банку Богдан Данилишин не бачить альтернативи співпраці України і Міжнародного валютного фонду (МВФ).
Об'єднуємо 360 роботодавців регіону Приєднуйтесь |
З 10 лютого на пункті пропуску "Чоп - Захонь" запрацює єЧерга для пасажирських перевізників
З 10 лютого міжнародні автобусні перевізники на пункті пропуску "Чоп - Захонь" зможуть перетинати кордон відповідно до конкретного часу (слоту), заброньованого завчасно у системі єЧерга. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
Голова ради Національного банку Богдан Данилишин не бачить альтернативи співпраці України і Міжнародного валютного фонду (МВФ).
В Україні зростає кількість підроблених грошей.
В Україні задумалися над тим, до чого призведе скасування мораторію на експорт круглого лісу. Експерти впевнені, карпатські ліси можуть зникнути раніше ніж через 10 років.
Великі та середні підприємства України, за попередніми даними, в січні-вересні поточного року отримали близько 82 млрд грн прибутку до оподаткування, в той час як за аналогічний період минулого року результат був збитковим і становив 183,9 млрд грн.
Долар, євро та російський рубль подорожчали.
Із сьогоднішнім курсом інших світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.
Консалтингова компанії Gallup провела дослідження і з’ясувала, що ті країни і культури, які готові допомагати іншим людям і витрачатися на благодійність, відрізняються впевненим зростанням економічних показників.
Польща планує в найближчі роки залучити додатково 1 млн трудових мігрантів з України, Білорусі та В’єтнаму, позаяк вони добре себе зарекомендували на ринку праці. Про це повідомив президент Союзу підприємців і роботодавців Польщі Цезарій Казмерчак.
Сукупні статки населення світу з середини 2015 р. до середини 2016 р. зросли на 1,4% – до $256 трлн. Про це йдеться в доповіді Global Wealth Report, підготовленій Credit Suisse, повідомляє BBC.
Право експорту продукції на ринки Європейського Союзу станом на 25 листопада вже мають 277 вітчизняних підприємств. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, повідомляє прес-служба Кабміну.
До Верховної Ради внесено законопроект №5401, що передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 – в результаті багато товарів, в тому числі і автомобілі, подешевшають на 20%.