НОВИНИ

Прем'єр-міністр Нідерландів: Амстердам перегляне Угоду про асоціацію з Україною

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявляє, що влада цієї країни ретельно переглядатиме Угоду про асоціацію з Україною, щоб задовольнити усі сторони. Про це він заявив пізно ввечері 6 квітня, після завершення референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, передає "Радіо свобода".

Японія виділила Україні кредит в сумі 13,6 мільйона доларів

Президент Петро Порошенко подякував Японії за рішення про виділення нового траншу фінансової допомоги Україні у розмірі 13,6 млн дол. Про це він заявив під час оголошення спільних заяв для преси з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе, повідомляє "Укрінформ".

Референдум в Нідерландах: онлайн голосування та останні дані з виборчих дільниць

В Нідерландах проходить референдум, на якому жителі країни визначаються, чи хочуть вони, щоб влада ратифікувала угоду про Асоціацію з Україною. Результати референдуму матимуть рекомендаційний характер. Однак більшість партій голландського парламенту вже заявили, що виконають волю народу, висловлену на референдумі.

Порошенко запросив японські компанії приватизувати українські порти та енергетику

6 квітня президент України Петро Порошенко на зустрічі з провідними компаніями Японії в Токіо запросив їх взяти участь в приватизації портів і енергетики. Про це у себе в Twitter повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.