НОВИНИ

За один місяць Україна використала річну квоту на поставку м'яса птиці до ЄС

Станом на 1 лютого 2016 українські компанії вже використала всю квоту на поставку м'яса птиці в країни Європейського Союзу, що передбачена на 2016 рік. Про це йдеться я в звіті про виконання програми Кабінету міністрів, передає Zaxid.net.

За підсумками 2015 року ВВП України впав на 10,4% - МЕРТ

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку та торгівлі України у 2015 році рівень ВВП знизився на 10,4%. Про це йдеться в поданому до Верховної Ради звіті про перебіг та результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів у 2015 році, передають Українські новини

Мінфін затвердив нові правила адміністрування ПДВ

У сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» надруковано наказ Міністерства фінансів України №21 від 28 січня 2016 року «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

Звернення бізнес-спільноти Закарпаття до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради (текст)

Головним результатом першого закарпатського Форуму ініціатив, який відбувся 21 січня, стало подання   звернення до керівництва держави щодо підтримки процесу економічних перетворень у Закарпатській області та внесення змін до законодавства.

Рівіс: "Неправильно дорікати владі за відсутність на Закарпатті нових інвесторів"

Про залучення інвестицій, бізнес-проекти, створення нових робочих місць, розвиток туризму, відновлення історичних замків та першочергові цілі у 2016 році,   - йшлося під час інтерв’ю з головою облради Михайлом Рівісом у програмі «Про головне» на ОДТРК «Тиса-1».

Верховна Рада прийняла законопроект, що регулює зміни в процедурі і порядку видачі паспортів

Верховна Рада України підтримала у першому читанні урядовий проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (№3224), про це повідомляє УНІАН.

Державне інвестиційне агентство США готове збільшити інвестиції в Україну

Державне інвестиційне агентство США OPIC, яке акумулює американський капітал для інвестицій у країни, що розвиваються, готове збільшити свій інвестиційний портфель в Україні в 2 рази - до 400 млн дол., повідомляє УНІАН.

Транспортна інфраструктура України перебуває в зношеному стані

В Україні зношені близько 80% автодоріг і 90% портової та залізничної інфраструктури, що само по собі є загрозою не тільки для країни в цілому, а й також для експортно орієнтованих галузей, сказав міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський під час міжнародної конференції «Україна у фокусі: стратегічна зустріч глобальних експортно-кредитних агентств і багатосторонніх фінансових інститутів», як повідомив УНІАН.