НОВИНИ

Корея планує побудувати технопарк на території України

Республіка Корея зацікавлена в створенні технопарку в Харківській області, повідомив в ході зустрічі з головою Харківської ОДА Ігорем Райніним посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Ху. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Харківської ОДА.

"Новая, модерная, европейская страна - вот высшая цель, за которую мы должны бороться!" - В. Панов

24 травня 2016 року в Києві відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Для участі в засіданні Ради були запрошені керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з різних куточків України. Обласне об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» на даному заході представляв Голова організації Володимир Панов, який у своєму виступі окреслив власну позицію щодо сучасних українських економічних (і не тільки) реалій.

Японія виділила $13,64 млн. на відновлення Донбасу

Японія виділила $13,64 млн. міжнародним організаціям для відновлення постраждалих від бойових дій територій Донецької і Луганської областей, повідомив віце-прем'єр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає zaxid.net

Іноземні інвестиції в Україну зросли на 17,7% - Держстат

Обсяг іноземних капітальних інвестицій в Україну (без урахування АР Крим, м. Севастополя та частини зони антитерористичної операції) у січні-березні 2016 р. склав 1 млрд 40,4 млн гривень, що на 17,68% більше, ніж за аналогічний період 2015 р. Про це повідомляє РБК з посиланням на Державну службу статистики (Держстат).

Уряд схвалив запровадження в Україні інституту уповноважених економічних операторів (УЕО)

25 травня КМУ схвалив законопроект про запровадження в Україні інституту уповноважених економічних операторів (УЕО), що був розроблений Міністерством фінансів за участю експертних та громадських організацій. Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Український бізнес консолідує зусилля задля модернізації економіки України

24 травня 2016 року в Києві в конференц-залі ФРУ відбулось чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Участь у засіданні взяли члени Ради ФРУ – керівники галузевих та територіальних організацій роботодавців з усієї України.