НОВИНИ

МФВ рекомендує підвищити податки для українців

Міжнародний валютний фонд рекомендував українській владі не опускати ставку єдиного соціального внеску нижче 28% і підняти граничний розмір ЄСВ до 25 розмірів прожиткового мінімуму. Про це йдеться в доповіді МВФ за результатами роботи місії Фонду в Україні.

У січні закарпатці сплатили майже 160 млн. грн. ЄСВ - ДФС

У Закарпатській області протягом січня 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили 158 млн. 695 тис. грн. Про це йдеться у повідомленні відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області.

Німецька компанія планує розширювати виробництво на Закарпатті

Німецька корпорація Gonser Group планує розширювати виробництво на Закарпатті. Представники компанії зустрілися із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, аби обговорити подальші плани, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

МВФ припинить кредитування України якщо зміниться Уряд - Яресько

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що МВФ в разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками. Про це вона сказала в ефірі програми "Свободи слова" на ICTV у понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

В 2015 р. Україна експортувала ІТ-продукції на 2,5 мільярди доларів

У 2015 році Україна експортувала продукції IT-індустрії на 2,5 мільярди доларів. Про це заявила директор департаменту інновацій та інтелектуальної власності міністерства економіки України Олена Мініч в ефірі Радіо Свобода.