НОВИНИ

Польська компанія «Green Factory Holding» розширюватиме виробництво на Закарпатті

Представники польської компанії «Green Factory Holding» Артур Ритель та Мартін Кусьмеровський зустрілися сьогодні, 10 березня, з керівником краю Геннадієм Москалем аби обговорити можливість налагодження на Закарпатті виробництва та створення робочих місць, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Американці окреслили головні причини для інвестування в Україну (ІНФОГРАФІКА)

Американська торгова палата підготувала свіжий випуск аналітичного матеріалу: “Україна: огляд економіки”. В даному огляді фахівці АТП надали дані щодо сучасного інвестиційного потенціалу України, основних перешкод для ведення бізнесу в Україні, а також окреслили 3 причини для інвестування в Україну. 

Для іноземих інвесторів сучасна Україна не є "тихою гаванню" для вкладення коштів - експерт (ВІДЕО)

В результаті нової економічної кризи Україна зіткнеться з подальшою девальвацією національної валюти, відмовою в позику коштів на зовнішніх ринках і відтоком працездатного населення з країни. Про це заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко в інтерв'ю CapitalTV.

Китайські закордонні інвестиції досягли рекордних об'ємів

Обсяг китайських інвестицій в США і країни Європи досяг рекордного рівня і склав $ 15 млрд і $ 23 млрд відповідно. Про це пише Financial Times з посиланням на доповідь юридичної фірми Baker & McKenzie і консалтингової групи Rhodium Group.

На Закарпатті зводитимуть нові спортивні комплекси - Закарпатська ОДА

У середу, 9 березня відбулась зустріч керівника краю Геннадія Москаля з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим. Під час зустрічі мова йшла зокрема про перспективи будівництва нових спортивних комплексів на Закарпатті. Міністр в рамках візиту на Закарпаття взяв участь у відкритті Чемпіонату України з гірськолижного спорту на Красії, а також ознайомився з проектом нового стадіону у м. Хуст.

Консул Угорщини та міська влада Ужгорода обговорили питання інфраструктурного облаштування міста

З ініціативи Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайла сьогодні відбулася робоча зустріч з керівниками Ужгорода – міським головою Богданом Андріївим та його першим заступником Іштваном Цапом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ужгородської міської ради.