НОВИНИ

На Закарпатті оголошено обласний конкурс "10 цінностей Закарпаття туристичного"

,,Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва ,,Закарпаття” обласної ради спільно з управлінням туризму та курортів облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром ,,Турінформ Закарпаття” ініціюють проведення обласного конкурсу ,,10 цінностей Закарпаття туристичного”. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Скільки насправді МВФ дав грошей Україні?

Навіть діти в садках і бабусі на лавочках знають, що таке "МВФ": без його підтримки буде дефолт, а з підтримкою - ми будемо віддавати позичені гроші ще кілька поколінь. Насправді не все, що Фонд позичив, потрібно віддавати, тому що не вся сума дійде до України. Видання The Economist пояснює особливості роботи Міжнародного валютного фонду.

Закарпаття поглибить співпрацю з угорським Боршод-Абауй-Земплен

Днями у м.Мішкольц (Угорщина) в офіційній обстановці підписано Програму розвитку співробітництва між Закарпатською та Боршод-Абауй-Земплен областями на 2016-2017 роки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Як Україні стати багатою країною?

Про важливість розвитку машинобудівної галузі, вироблення нових більш сучасних підходів до організації промислового виробництва, а також про роль кластерів в побудові конкурентноздатного українського автопрому - в статті Володимира Панченка, програмного директора Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ) директора Інституту Александра Поля.

6 цінних порад для досягнення успіху від Майка Блунберга

73-річний Майкл Блумберг, який займає 14-у сходинку в рейтингу найбагатших людей світу, очолює Bloomberg LP та володіє капіталом у розмірі $ 40.7 млрд. Своє багатство він заробив сам. Бізнес Закарпаття пропонує 6 цінних порад Блумберга (вироблених на основі життєвого досвіду), про те, як домогтися справжнього успіху.