НОВИНИ

Закарпаття представило свій туристичний потенціал на Всеукраїнському фестивалі

Протягом 21-22 травня на території Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка (м. Київ) відбувся ІІ Всеукраїнський туристичний фестиваль ,"У гості до українців”. Мета фестивалю – стимулювати українців подорожувати своєю країною, презентуючи туристичний областей з їх специфікою, культурою, природним багатством.

Литва введе стартап-візи для українських підприємців

Уряд Литви в середині квітня схвалив поправки в законодавство, які спростять отримання довідки на проживання для підприємців з країн, які не є членами ЄС. У їх числі і українці. Законопроект ще має бути схвалений литовським парламентом. З огляду на підтримку уряду та бізнес-спільноти, це станеться до початку літа, повідомляє литовське бізнес-видання Vz.lt.

Комітет рекомендує ВР заборонити іноземним інвесторам купувати землі сільгосппризначення

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект №4455 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права власності іноземних інвесторів на землю)”, передає прес-служба ВР.

В МЕРТ прогнозують зростання української економіки в 2017 році

У Кабміні прогнозують зростання економіки України в 2017 році не менш ніж на 4%. Про це в ході Київського економічного форуму повідомила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів, передає УНІАН.

Україна та США підписали угоду про співпрацю між митними адміністраціями

Сьогодні, 23 травня, відбулося підписання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями. Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Рейтинг регіонів України за рівнем соціально-економічного розвитку (+Інфографіка)

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднило підсумковий варіант першого комплексного рейтингового оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік. Відповідні матеріали розміщені на офіційному сайті Мінрегіону.

На вимогу МВФ в Україні можуть ввести вільний продаж землі сільгосппризначення

Міжнародний валютний фонд (МВФ) вимагає від української влади ввести вільний ринок землі сільгосппризначення, щоб була можливість розпродавати її, наприклад, транснаціональним корпораціям, повідомляє Latifundist.com з посиланням на "Вести".